Kaljukindel toetaja    |
5. märts 2020

Volkov pikendas Kaljuga lepingut

Nõmme Kaljuga 2018 aastal Eesti meistriks kroonitud ründaja Aleksandr Volkov pikendas oma lepingut veel kaheks hooajaks, sidudes ennast nõmmekatega kuni 2022 aasta lõpuni.

“Mul on väga hea meel, et pikendasin Kaljuga oma lepingut. Mõlema poolne usaldus ja teadmine, et nii juhtkond kui ka treenerid usuvad minusse on väärtus millele tuginedes ühiste eesmärkide poole liikuda. Kindlasti tahame rõõmustada oma fänne ja teha kõik meist sõltuv, et tiitel tagasi Nõmmele tuua. Ma usun, et meie kollektiiv on selleks valmis ja suuteline võitma ning omalt poolt annan maksimumi, et see nii ka läheks,” kommenteeris Volkov oma lepingu pikendamist.

Nõmme Kalju peatreener Marko Kristal on rahulolev: ”Olen väga rahul, et oleme saanud Aleksandriga lepingu pikendamises kokkuleppele. Ta on mänginud Kaljus väga olulist rolli, lüües eelnevalt mitmeid tähtsaid väravaid ning olnud mängude otsustaja. Volkov on rünnakul ettearvamatu, kiire ning hea ninaga väravale. Treeningutel on ta väga pühendunud ja olen veendunud, et ees ootavad hooajad tulevad meil väga edukad.”

Nõmme Kalju president Kuno Tehva on samuti pikendusega rahul: “Vana kaardivägi ja lahedad kutid eesotsas Volkoviga teevad meie töö klubi juhtimises nauditavaks. Kaljus on suurepärane löögirusikas ja kokkuhoidev kollektiiv, äge! Palju õnne Sanjok.”