Kaljukindel toetaja    |
22. veebruar 2018

Ukraina Karpaty Lviv’i äärekaitsja liitus Kaljuga

Ukraina noortekoondislane ja sama riigi kõrgliiga klubi FK Karpaty Lviv 22-aastane äärekaitsja Andriy Markovych liitus hooaja lõpuni kestva laenulepingu alusel, klausliga mängijaõiguste omandamiseks, Nõmme Kaljuga.

”Otsisime täiendust paremasse kaitsesse ja Andriy näol oleme selle leidnud. Kontrollmängudes näitas äärekaitsja ennast tõelise võitlejana ja usume, et ta suudab meil mängijana areneda ning aidata Kaljut oma eesmärkide täitmisel,” kommenteeris uut liitumist Nõmme Kalju abitreener Sergei Terehhov.

”Mul on väga hea meel, et liitusin just Kaljuga. Loodan, et kohanemine ei võta kaua aega ning suudan ennast heast küljest näidata. Minu eesmärgiks on võita tiitel,” lisas omalt poolt Markovych.

Lvivist pärit äärekaitsja on varasemalt esindanud Ukraina kõrgliigas FK Karpaty Lviv’i, mis on ühtlasi ka tema kasvatajaklubiks ning esiliigas Rukh Vynnyky’d. Lisaks on ukrainlane mänginud laenulepingu alusel ka Valgevenes Naftan Novopolotskis.

Ukaraina noortekoondistes on ta kuulunud koosseisu nii U18, U19 kui ka U20 koondistes, pidades rahvusvahelisi kohtumisi teiste seas Saksamaa, Belgia, Serbia ja Inglismaaga.

Andriy Markovych hakkab Nõmme Kaljus kandma särginumbrit #26.