Kaljukindel toetaja    |
13. november 2017

Tee LHV Jalgpallikaart ning toeta oma lemmikklubi!

LHV toetab Eesti jalgpalli aastast 2010 nii rahvuskoondise, noortejalgpalli kui ka kohaliku liiga tasandil. Lisaks on LHV Eesti Jalgpalli Liidu ja Eesti rahvuskoondise peatoetaja. LHV Pangaga liitudes ning Jalgpallikaardi omanikuks saades on ka igal jalgpallihuvilisel võimalik oma lemmikklubi toetada. 

Jalgpallikaardi näol on tegemist pangakaardiga, millega makstes toetad Eesti Jalgpalli. Iga ostu pealt maksab LHV Pank 10 senti vabalt valitud jalgpalliklubi toetuseks. Jalgpallikaart on Eesti jalgpalli ametlik fännikaart, millega saab nautida ka erinevaid soodustusi.

Toetusraha koguneb, kui tasud oma ostude eest LHV jalgpallikaardiga – iga ostu pealt maksab LHV Pank 10 senti valitud jalgpalliklubi toetuseks. Kord aastas, hooaja lõpus kantakse kogunenud summa klubile üle. Kaardi tellimisel saab valida klubi, keda soovitakse toetada. Valikusse kuuluvad kõik klubid üle Eesti, alates meistriliigas kuni madalamate liigadeni välja. Klubide nimekirjaga saad tutvuda LHV kodulehel.

Lisaks lemmikklubi toetamisele saad nautida Jalgpallikaardiga erinevaid toetusi, mille hulgas on 10% soodustus Eesti koondise kodumängudele, Eesti noortekoondiste kodumängudele tasuta sissepääs, Sportlandi poodides jalgpallivarustuse 20% soodustus ja palju muud.

Jalgpallikaart toimib ka välismaal ning internetis, võimalik on kasutada mugavat viipemakset ning kaardi tellimisel saadetakse see otse postiga koju. Jalgpallikaardi kuumakse on alla 25 aastastele tasuta, alates 26. eluaastast on kaardi kuutasuks vaid 1€. Kaarti väljastatakse jalgpallitoetajatele alates 7. eluaastast.

Jalgpallikaardi tellimiseks ja oma lemmikklubi ning Eesti jalgpalli toetamiseks külasta LHV kodulehte: https://www.lhv.ee/et/jalgpallikaart