Kaljukindel toetaja     |
17. september 2009

Tallinna derby – Pantrid rändavad Lillekülla

Meistriliiga 28. vooru keskses kohtumises võtavad taaskord mõõtu FC Flora ja Nõmme Kalju. Seekordne mäng leiab aset laupäeval 19. septembril, kui võõrustajaks on Flora meeskond.

Eelmises ringis suutis Nõmme Kalju alistada rekordarvulise publiku silme all baltikumi suurima klubi ja seda 0:2 kaotusseisust, kui lõppskooriks märgiti 3:2 võit Kaljule.

Flora, kellel selg vastu seina ja taganeda pole enam kuhugi, vajab laupäevasest mängust ainult võitu. Nende treener Teet Allas arvas asjast nii: "Kui me suudame vältida rumalamaid apsakaid, siis on mäng kindlasti võidetav."  Aivar Anniste lisas: "Tuleb teha vigade parandus eelmise mängu suhtes. Anname endast parima ja tuleb võita."

Kalju peatreener oli natuke jutukam ja mõtiskles: "Kalju ja Flora mängust on saamas suur Tallinna derby. Flora ei saa leppida mitmenda järjestikuse kaotusega ja nad peavad kindlasti võitma. Nende jaoks on see nagu MM finaal. Meie tugevus on usk endasse ja me oleme kindlad, et suudame näidata head mängu."

Eelmises mängus võiduväravaga nõmmekate kangelaseks tõusnud brasiilasest Kalju keskkaitsja Diego Balbinot vaatas mängule vastu optimistlikult: "Kuna meil püsib lootus medalile, siis me ei saa seda mängu kaotada. Meil on hea tunne enne seda kohtumist, kuid me peame olema väga ettevaatlikud. Meie oluline pluss on meie fännid, kelle abile me kindlasti loodame laupäeval."

Suur Tallinna derby algab sel laupäeval 19. septembril, kell 17.00 Lilleküla staadionil. Mängust on kavas ka otseülekanne, mida vahendab TV 14.

NB!  Nõmme Kalju palub kõikidel oma toetajatel tulla fännisektorisse ja näidata oma kohalolekut ja toetust meeskonnale! Ka need, kes ei ela ise häälekalt kaasa, võiksid tulla sektorisse ja olla ühtsetena meeskonna 12-nda mängijana.
Kõikide toetus on Kaljule väga tähtis!