Kaljukindel toetaja    |
19. juuni 2018

Sergey Tumasyan liitub FC Sibiriga

Käesoleva hooaja alguses Nõmme Kaljuga liitunud poolkaitsja Sergey Tumasyan siirdub Venemaa Esiliiga klubisse FC Sibir Novosibirsk. 

”Ma hindan väga kõrgelt Kalju panust selle poole aasta jooksul, mil klubis viibisin. Võin öelda, et kõik oli perfekte ja olin siin väga õnnelik. Tänan väga treenereid, et nad aitasid mul karjääriredelil tõusta ja mängijana areneda,” kommenteeris Tumasyan Kaljus veedetud aega.

”Kindlasti jälgin klubi tegemisi ka edaspidi ning elan Kaljule kaasa. Loodan siiralt, et suudame võita tiitli ja jõuda Euroopas võimalikult kaugele. Jään alati mäletama klubi presidendi, treenerite, töötajate ja mängijate head suhtumist. See you amigos!” lisas Tumasyan.

Nõmme Kalju esindusmeeskonna abitreener Sergei Terehhov: ”Meil on hea meel, et meie mängijad leiavad tee välisliigadesse. Oleme Tumsyanile tema Kaljus veedetud aja eest väga tänulikud ning soovime talle edu uues klubis!”

Hooaja alguses vigastusega kimpus olnud Tumasyan teenis Nõmme Kaljus 8 mänguga 580 mänguminutit, tehes skoori kolmel korral ning andes 2 väravasöötu.

Vastavalt poolte kokkuleppele üleminekusummat ei avalikustata.

FC Sibir Novosibrisk on 1936. aastal asutatud klubi, kes mängib Venemaa tugevuselt teises liigas Russian National Football League’s. Nende kodustaadion Spartak Stadium mahutab kuni 12 500 pealtvaatajat. Aastal 2010 tõusis FC Sibir esmakordselt üheks hooajaks Venemaa Premier League.