Kaljukindel toetaja    |
21. veebruar 2023

Rämmar loovutab Kalju rinnaesise uuele särgisponsorile

Nõmme Kalju jalgpalliklubi ja mainekas online-hasartmängude ettevõte Marsbet alustasid koostööd. Partnerluslepingu raames saab Marsbetist Kalju särgisponsor järgnevaks kolmeks aastaks ja uuest hooajast hakkab nõmmekate särki kaunistama veebikasiino logo.

2013. aastal asutatud Marsbet on juhtiv ja usaldusväärne spordiennustusi ning muid veebipõhiseid osavus- ja õnnemänge pakkuv veebikeskkond. Pühendumus eesmärgile pakkuda kasutajatele kiiret ja turvalist mängukogemust on tõstnud ettevõte oma valdkonna üheks tipptegijaks.

“Oleme põnevil, et saame alustada koostööd Nõmme Kalju FC-ga,” ütles Marsbeti esindaja Martin Lewis. “Partnerlus tagab meie klientidele kindlasti veelgi nauditavama mängukogemuse.”

Koostöö raames kuvatakse Nõmme Kalju FC särkidel Marsbeti logo, mis tagab sponsorile maksimaalse nähtavuse ja väärtusliku platvormi oma kaubamärgi edendamiseks. Nõmme Kalju FC pakub oma fännidele põnevat ja nauditavat jalgpallielamust. Partnerlus Marsbetiga toob mõlemale poolele kasu, vastastikku edu ja rohkelt uusi võimalusi!

Klubi presidendi Kuno Tehva kommentaar: “Nõmme Kalju jalgpalliklubil täitub 100 aastat, mõistagi oleme sellest tulenevalt täis entusiasmi, et astuda uuenenud eesmärkidega ja uute partneritega klubi ajaloo järgmisesse sajandisse!”

“Meie tegevus klubina põhineb kirel oma missiooni vastu, teame, et Nõmme Kaljul on ühiskonnas suur mõju, sh. haridus-kultuuriline mõju ning laiapõhjaline toetus, mida hoitakse isikliku pühendumise, kodanikeühenduste, kohalike omavalitsuste, riigi ja sponsoritega koostöös. Uus sponsorleping Marsbetiga on meie jaoks kahtlemata tähtis sündmus, mis aitab oluliselt kaasa järjepidevusele ja jätkusuutlikkusele,” kommenteeris Kalju president Kuno Tehva.

“Fakt, et Kalju mängusärgist on välja kujunenud atraktiivne reklaamväljund nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil valmistab meile rõõmu. Jalgpall on suurepärane viis oma sõnumi edastamiseks, meie pühendumust valdkonna arendamisel märgatakse ja seda ollakse valmis toetama. Usun, et Marsbeti abiga suudame juubeliaastal teha sammu edasi ja seda nii sportlikus kui ka organisatoorses plaanis,” lisas Tehva lõpetuseks.

Marsbeti kohta:

Marsbet on juhtiv online-spordiennustus ja mänguplatvorm, mis asutati 2013. aastal. Platvorm teenindab kliente kogu maailmas ja pakub võrratut valikut kaasahaaravaid kasiinomänge, sealhulgas klassikalisi lauamänge, slotikaid ja reaalajas diilerimänge. Lisaks pakub Marsbet parimaid koefitsiente spordiennustuses, andes kasutajatele võimaluse suure võidu saamiseks. Marsbeti eesmärgiks on pakkuda oma kasutajatele kiiret, turvalist ja usaldusväärset online-hasartmängukogemust. Marsbeti pühendumus klientide rahulolule kajastub ööpäevaringses klienditoes, kiires maksete töötlemises ja kasutajasõbralikus liideses.

Kalju – Nõmme hingega jalgpalliklubi

Nõmme Kalju on ajalooline Eesti jalgpalliklubi, mis asub Tallinnas, Nõmmel. Klubi on asutatud 1923. aastal ja omab märkimisväärset spordi- ja ühiskondlikku pärandit, olles laialdaselt tuntud kui avatud ja hästi organiseeritud profiklubi. Klubi presidendiks on Kuno Tehva, üks klubi taasasutajatest ning kes on oma mitmekülgsete teadmistega panustanud klubisse igapäevaselt juba 20 aastat. Klubi märksõnadeks on stabiilne juhtimine, selge visioon, oma kindel filosoofia, tugev side kohaliku kogukonnaga ning ajaloolised ja sotsiaalsed väärtused. Läbi aastate on Kalju üks edukamaid ja Eestis enim kajastust leidnud spordiklubisid. Edu on saavutatud ka Euroopa tasandil – 15. korral on kvalifitseerutud UEFA Euroopa Liiga ja kahel korral UEFA Meistrite Liiga kvalifikatsiooniturniirile. Nõmme Kalju on kahekordne Eesti meister, võitnud ka karikasarja ning superkarika. Nõmme Kalju on Euroopa Klubide Liidu (ECA) aktiivne liige, esimees Kuno Tehva on ECA juhatuse liige ja UEFA klubivõistluste komitee liige.

Uutes särkides mängivat Kaljut ei pea enam kaua ootama, sest hooaja avamänguni on jäänud vaid loetud nädalad! Meie Premium liiga esimeseks vastaseks 4. märtsil on JK Tallinna Kalev. Esimene kodumäng toimub naistepäeval kui Kalju võõrustab oma linnarivaali FC Florat.

Hoia end Kalju tegemistega kursis sotsiaalmeedias!