Kaljukindel toetaja    |

2003 ja 2004 üldvõitjad on Tiigrid ja Sparta!

KMM Pühapäevaliigas tõmmati eelmise nädala viimasel päeval joon alla 2003 ja 2004 vanuseklassi turniiridele, kus üldvõitjakarika teenisid vastavalt FC Tiigrid ja SK Sparta.

2003 etapi võitis FC Tiigrite võiskond, kes tuli ühtlasi ka Pühapäevaliiga 2013/14 hooaja meistriks, alistades viimases etapis finaalis Nõmme Kalju 2:0. Kolmanda-neljanda koha mängus alistas FC Flora 1:1 lõppenud normaalaja järel dramaatiliselt Tabasalu penaltiega 2:1. Viiendaks jäi Nõmme Kalju 2 ning kuuendaks FC Tiigrid 2.

Viimase ehk viienda etapi parimaks mängijas valiti Richard Lehtmets (Tiigrid), parimaks väravavahiks Sven-Kristen Marnot (Nõmme Kalju) ning parimaks väravakütiks tuli Igor Sokolov (Nõmme Kalju).

Päeva teises pooles toimus 2004 vanuseklassi viimane etapp, kus 2013/14 hooaja üldvõitjaks krooniti SK Sparta. Etapivõidu võttis aga Nõmme Kalju 2, kes alistas finaalis Nõmme Kalju esimese võistkonna. Kolmanda koha teenis FC Levadia, neljanda Nõmme Kalju Laagri, viienda SK Sparta ning kuuenda Harju JK.

Viimase etapi parima mängija auhinna – ja 50 eurose kinkekaardi Adidase putsadele – teenis Gren-Raigo Leht (FC Levadia), parimaks väravavahiks tituleeriti Andreas Vaher (Nõmme Kalju 2) ning parima väravakütina lõpetas Kert Miltop (Nõmme Kalju 2).

KMM Pühapäevaliiga Järve Keskuse karikale on talvine jalgpalliturniiride sari, mis on mõeldud 2001. – 2006. aastal sündinud poistele ja tüdrukutele. Turniir toimub Kalju Mängude Majas, mis asub Arigato spordikeskuses, aadressil Rannamõisa tee 3, Tallinn. Kokku mängib iga noortegrupp viis etappi.

Pühapäevaliiga korraldaja on Nõmme Kalju jalgpalliklubi ja turniirisarja eesmärk on pakkuda erinevate jalgpalliklubide noormängijatele tõsist võistlusmomenti ning oma klubi vapitunde suurendamine.

Võrreldes eelmise aasta Pühapäevaliigaga on sel hooajal tehtud mõningad muudatused. Tähtsaimaks muudatuseks on kindlasti uus vastvalminud tippkvaliteediga futsali põrandakate. Samuti on muudatus turniirisüsteemis, kus iga etapi võitja selgitatakse välja finaalmängus, välja mängitakse ka 3.-4. koht.