Heategevuspartner   |

Pühapäevaliiga

Pühapäevaliiga on talvine jalgpalliturniiride kvaliteetsari, mis koosneb neljast etapist ja on mõeldud 2003–2010. aastal sündinud poistele. Igal etapil autasustatakse kolme parimat meeskonda ja iga vanuseklassi üldvõitja võidab suure karika. Pühapäevaliiga peamiseks eesmärgiks on laste tehniliste oskuste arendamine ja oma klubi vapitunde suurendamine.

Pakume noorjalgpalluritele head jalgpallimängimise võimalust läbi tõsise võistlusmomendi, kus positiivseid emotsioone jagub ka emadele ja isadele. Pühapäevaliiga pakub erinevate jalgpalliklubide noormängijatele suure tribüüniga varustatud sooja temperatuuriga saalis tipptasemel võistlussarja, mis algab detsembris ja toimub igal laupäeval kuni märtsi lõpuni.

Pühapäevaliiga korraldaja on Nõmme Kalju jalgpalliklubi, asukohaks juba alates 2014/2015 hooajast on Õismäe Pallimängude hall , mille mõõtmed on (35 x 28) . Väravate suurus Õismäe Pallimängude hallis on 2 x 5 meetrit ja noortematele vanustele 2 x 3 meetrit.

Võrreldes 2015/16 hooajaga on muutunud Pühapäevaliiga turniiri formaat/ajakava.Kõik turniirid toimuvad nüüd korraga kahel väljakul ja turniiri pikkuseks ei kulu rohkem aega kui 3-4 tundi.

Turniiri koduleheküljeks on kmm.ee

Turniiri lisainfo, juhendi ja reeglid leiab, klikates allolevale lingile:
KMM-PÜHAPÄEVALIIGA-Futsal-2016-2017