Heategevuspartner   |

Press

Nõmme Kalju pressiteenistus tegeleb klubi esindajate, tehnilise personali ja mängijate avalike esinemiste, intervjuude planeerimise ja läbiviimisega. Põhiline tegevus on fokuseeritud kommunikatsioonile kõigi klubi valdkondadega. Klubi pressiteenistus korraldab ja planeerib pressikonverentse, PR-kampaaniaid ning jalgpalliürituste presentatsioone. Kõik intervjuu soovid tuleb saata klubi pressiteenistuse emailile.

Kuidas ennast akrediteerida?

Pressi akreditatsiooni (sh fotograafid) soovid Nõmme Kalju jalgpalliklubi  UEFA Meistrite Liiga ja UEFA Euroopa Liiga mängudele tuleb saata emaili teel aadressile: press@jkkalju.ee – mitte hiljem kui 24h enne mängupäeva.mängudeks. Akreditatsiooni soovi kindlasti lisada oma kontaktandmed ning meedia valdkond.

Akreditatsioonid saab kätte: UEFA Meistrite Liiga ja UEFA Euroopa Liiga mängude korral kaks tundi enne mängu algust staadioni väravast. NB! Staadioni väravas otsida viidet “MEDIA”! Soovitame lisaks kontakteeruda Kalju pressiteenistusega veendumaks, et akreditatsiooni soov on jõudnud kohale ning aktsepteeritud.