Heategevuspartner   |

Piletiinfo

Nõmme Kaljul uus piletisüsteem, osta pilet eelmüügist!

Nõmme Kalju kodumängudel muutus käesoleva Premium liiga hooaja eel piletisüsteem, pakkudes nüüdsest võimalust osta pileteid mugavalt eelmüügist.

Uut hooaega kõrgete eesmärkidega nii platsil kui ka platsi ääres alustav Nõmme Kalju on teinud suure muudatuse piletisüsteemis, fokuseerides odavama pileti eelmüüki, et teha mängu elamus pealtvaatajatele mugavamaks ning vältida järjekordi.

Odavaim viis Kalju kodumänge külastada, on soetada pilet Piletilevist, hinnaga 2,50 €, toetades ühtlasi sellega ka jalgpalliklubi.

Nõmme Kalju kodumängudel maksab pilet kohapealt ostes 10 € eurot, kuid samas on olemas ka palju eri soodustusi, nagu näiteks Facebooki attending ürituse lehel, millega on pileti hinnaks 3,50€. Lastele kuni 14.a ja pensionäridele on pileti hinnaks 2,50 €.

Mullu UEFA Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga mängudel Tallinnas piletid eelmüüki toonud Nõmme Kalju kõrgetasemelisi kodumänge külastas keskmiselt pea 4000 inimest mängu kohta, sealhulgas täismaja ees toimunud Kalju ajalooline võit Soome HJK Helsinki üle, oli välja müüdud!

Piletihinnad

Premium liiga:
10 € Väravas
3,5 € Facebook
2,5 € Pensionärid ja lapsed (kuni 14. a)
2,5 € Piletilevi eelmüük

Esiliiga:
2 € Väravas
1 € Facebook
1 € Pensionärid ja lapsed (kuni 14. a)

UEFA Euroopa Liiga:
15 € Väravas
12 € Facebook
9 € Pensionärid ja lapsed (kuni 14. a)
9 € Piletilevi eelmüük

Hooajakaart 39 € (Premium liiga, Esiliiga, Tipneri karikas, Euroopa Liiga).

NB! Hooajakaardiga on alates 2016 aastast UEFA Euroopa Liiga mängudele sissepääs tasuta!

VIP kaart

Parima vaatega viplooži pilet koos toitlustusega ühele mängule maksab 35 €. VIP aastakaart terveks hooajaks maksab 250 €. Läbi VIP pileti on teil hea võimalus toetada oma lemmik jalgpalliklubi ning samal ajal nautida jalgpalli palju kvaliteetsemas keskkonnas