Heategevuspartner   |

Õppemaksu info

Alates 1. maist 2022 muutub Nõmme Kalju FC jalgpallikooli õppemaksu süsteem. 

Õppemaksu suurus võistkondadele, kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel normaalsuurusega väljakul ja kelle treeningkoormus on või enam treeningut nädalas, on 960 eurot aastas (80 eurot kuus), kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud Nõmme Kalju FC.

Õppemaksu suurus võistkondadele , kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel normaalsuurusega väljakul ja kelle treeningkoormus on treeningut nädalas, on 900 eurot aastas (75 eurot kuus), kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud Nõmme Kalju FC.

Õppemaksu suurus võistkondadele, kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel vähendatud suurusega väljakul või treeninggruppidele, kelle treeningkoormus on treeningut nädalas, on õppemaks 780 eurot aastas (65 eurot kuus), kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud Nõmme Kalju FC.

Võiskondadele, kelle treeningkoormus on 1-2 treeningut nädalas on õppemaks 660 eurot aastas (55 eurot kuus).

Juhul, kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks ei ole määratud Nõmme Kalju FC on alates 1.märts 2020 õppemaks 20 eurot kuus rohkem.

Aastamaksu saab tasuda ühekordse maksena või kuude kaupa, k.a suvekuudel.

Jalgpallikooli registreerimine on kohustuslik portaali Sportlyzer vahendusel: iga lapsevanem peab edastama klubile liitumisankeedi kaudu emaili, mille alusel klubi registreerib mängija Sportlyzer süsteemi (https://app.sportlyzer.com)

Õppemaksu tasumine toimub arve alusel, mis saadetakse Teile e-mailile, mille lapsevanem on sisestanud portaali Sportlyzer.

Alates 2016. aastast riigipoolne tulumaksusoodustus tagastatakse lapsevanemale, kes on registreerunud e-jalgpallikooli ja tasunud õppemaksu ning kelle laps(ed) on koolituskulude tasumise kalendriaasta 1. jaanuaril alla 18-aastased.

Lisainfo: jalgpall@jkkalju.ee.

Lae Nõmme Kalju liikmeavaldus alla siit: NKFC liikmeavaldus