Heategevuspartner   |

Õppemaksu info

Alates 1. augustist 2019 muutub Nõmme Kalju FC jalgpallikooli õppemaksu süsteem. 

Õppemaksu suurus võistkondadele (2019. aastal vanusegrupid 2008-2010), kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel vähendatud suurusega väljakul või treeninggruppidele, kelle treeningkoormus on 3 treeningut nädalas, on õppemaks 720eurot aastas (60 eurot kuus), kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud Nõmme Kalju FC. Juhul, kui jätate kinnituse tegemata või teete kinnituse mõne teise spordiklubi või -kooli kasuks siis on Nõmme Kalju FC õppemaks 1.märts 2020 alates 20 eurot kuus rohkem.

Õppemaksu suurus võistkondadele (2019. aastal vanusegrupid 2007 ja vanemad), kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel normaalsuurusega väljakul ja kelle treeningkoormus on 4 või enam treeningut nädalas, on 780 eurot aastas (65 eurot kuus), kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud Nõmme Kalju FC. Juhul, kui jätate kinnituse tegemata või teete kinnituse mõne teise spordiklubi või -kooli kasuks siis on Nõmme Kalju FC õppemaks 1.märts 2020 alates 20 eurot kuus rohkem.

Võiskondadele, kelle treeningkoormus on 1-2 treeningut nädalas on õppemaks 600 eurot aastas (50 eurot kuus).

Aastamaksu saab tasuda ühekordse maksena või kuude kaupa, k.a suvekuudel.

Jalgpallikooli registreerimine on kohustuslik portaali Sportlyzer vahendusel: iga lapsevanem peab edastama klubile liitumisankeedi kaudu emaili, mille alusel klubi registreerib mängija Sportlyzer süsteemi (https://app.sportlyzer.com)

Õppemaksu tasumine toimub arve alusel, mis saadetakse Teile e-mailile, mille lapsevanem on sisestanud portaali Sportlyzer.

Alates 2016. aastast riigipoolne tulumaksusoodustus tagastatakse lapsevanemale, kes on registreerunud e-jalgpallikooli ja tasunud õppemaksu ning kelle laps(ed) on koolituskulude tasumise kalendriaasta 1. jaanuaril alla 18-aastased.

Õppemaksu saab tasuda aasta, pooleaasta või ühe kalendrikuu kaupa, küsi lisa jalgpall@jkkalju.ee.

Lae Nõmme Kalju liikmeavaldus alla siit: NKFC liikmeavaldus

Enne liikmeavalduse allkirjastamist tutvu liikmemaksu reeglitega: