Heategevuspartner   |

Õppemaksu info

Alates 1. märtsist 2018 muutub Nõmme Kalju FC jalgpallikooli õppemaksu süsteem. 

Õppemaksu suurus võistkondadele (2019. aastal vanusegrupid 2007-2011), kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel vähendatud suurusega väljakul või treeninggruppidele, kelle treeningkoormus on 2-3 treeningut nädalas, on 50 eurot kuus (600 eurot aastas), kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud Nõmme Kalju FC. Juhul, kui toetuse saajaks ei ole määratud Nõmme Kalju FC, on õppemaks 70 eurot kuus (840 eurot aastas).

Õppemaksu suurus võistkondadele (2019. aastal vanusegrupid 2006 ja vanemad), kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel normaalsuurusega väljakul ja kelle treeningkoormus on 4 või enam treeningut nädalas, on 57 eurot kuus (684 eurot aastas), kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud Nõmme Kalju FC. Juhul, kui toetuse saajaks ei ole määratud Nõmme Kalju FC, on õppemaks 70 eurot kuus (840 eurot aastas).

2012 ja hiljem sündinud lastele on õppemaks 45 eurot kuus (540 eurot aastas).

Õppemaksu tuleb tasuda 12 kuud aastas, k.a suvekuudel.

Nõmme Kalju FC jalgpallikooli registreerumine toimub portaalis vemi.ee: iga lapsevanem peab sisestama enda ja laste andmed, kes osalevad Nõmme Kalju FC treeningutel.

Õppemaksu tasumine toimub arve alusel, mis saadetakse Teile e-mailile, mille lapsevanem on sisestanud e-jalgpallikooli.

Alates 2016. aastast riigipoolne tulumaksusoodustus tagastatakse lapsevanemale, kes on registreerunud e-jalgpallikooli ja tasunud õppemaksu ning kelle laps(ed) on koolituskulude tasumise kalendriaasta 1. jaanuaril alla 18-aastased.

Õppemaksu saab tasuda aasta, pooleaasta või ühe kalendrikuu kaupa, küsi lisa jalgpall@jkkalju.ee.

Lae Nõmme Kalju liikmeavaldus alla siit: NKFC liikmeavaldus

Enne liikmeavalduse allkirjastamist tutvu liikmemaksu reeglitega: NKFC liikmemaksu reeglid