Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 867

Valerenga alistas kontrollmängus Kalju, värav Tammelt!

Nõmme Kalju FC ja Norra kõrgliiga klubi Oslo Vålerenga kohtumine lõppes võõrustaja 3:1 võiduga. Nõmme Kalju auvärava lõi 90. minutil kõigest 16-aastane klubi kasvandik Alex Matthias Tamm.

Vålerengal õnnestus kohtumist juhtima minna vahetult enne esimese poolaja lõppu, kui 44. minutil avas väravaarve Jukleroed. Teine poolaeg algas samuti Kalju vaatevinklist negatiivselt, kui 50. minutil lõi Vålerenga teise värava Azemi. Kolmas värav löödi 70. minutil, mil värava ees olnud arusaamatusest läks pall võrku Kalju kaitsja Maximiliano Ugge jalast.

”Mängupilt oli rahuldav, kuid tulemus ei olnud kindlasti see, mida me soovisime. Sellegipoolest oli antud treeningmängust palju kasu, tegemist on meeskonnaga, kes mängib korralikel kiirustel,” kommenteeris Nõmme Kalju FC peatreener Sergei Frantsev.

”Saatuslikuks said meie enda vead, eriti kaitses, kus meil oli ka seoses koondistesse siirdunud mängijatega palju muudatusi – võibolla jäi puudu kaitsjate oma vahelisest mõistmisest. Komplekteerisime meeskonna nendest mängijatest, kes hetkel valikus olid ja testisime ka Itaalia keskkaitsjat. Siiski pean selliseid mänge tähtsaks, sest need näitavad ära meie nõrgad kohad mille kallal peame veel tööd tegema,” lisas peatreener.

Kalju eest skoori teinud Alex Matthias Tamm on löödud värava üle õnnelik: ”Olin lihtsalt õigel ajal õiges kohas, nii lihtne see oligi.”

”Mängutempo oli hea, kaitsjad olid füüsiliselt tugevad, ei olnud kerge nendega võidelda. Homme mängin juba koondise eest, loodan tänase positiivse emotsiooni kaasa võtta ja ka selles mängus jala valgeks saada,” kommenteeris Tamm mängujärgselt.

Nõmme Kalju esindusmeeskond jätkab mängudega 31. märtsil, mil Premium liiga raames sõidetakse külla Paide Linnameeskonnale.