Kaljukindel toetaja    |

Kalju noormängijad U-15, U-16, U-19, U-21 ja naistekoondistes

Viimaste päevade jooksul on Nõmme Kalju noormängijad saanud hulganisti koondisekutseid eri vanuseklassides, kokku leiab käesolevast uudisest koguni üksteist nime.

Kalju esindusmeeskonnast teenisid U-21 koondisesse kutse EM-valikmänguks Taaniga väravavaht Richard Aland ja Karl Mööl, kes laupäeval oma debüüdi klubi särgis tegi.

Eesti naistekoondisesse on kutsutud hooaja eel Kalju naiskonnaga liitunud väravavaht Maarja Virula, kes möödunud laupäeval Läti vastu oma A-koondise debüüdi tegi. Naiskonnal on veel ees kaks mängu Põhja-Iirimaal sealse koondisega.

Eesti U-19 koondisesse on kutsutud koguni kuus mängijat: Märten Kuusk, Henrik Pürg, Martin Mägi, Mihkel Ainsalu, Sören Kaldma ja Eddie Ever, kes tänavusel hooajal esindavad Kalju duubelvõistkonda Esiliigas.

U-16 treeningkogunemisele on kutsutud Kalju väravavaht Henri Perk, kes teenis hiljuti meedias tähelepanu Kalju treeningutel osalemisega, olles vaid 14-aastane ning Eesti U-15 koondisesse on silmapaistva mängu eest kutsutud Daaniel Maanas. Pühapäeval mängivad U-15 ja U-16 omavahel sõprusmängu, kus on võimalus, et näeb ka kahte kaljukat omavahel mängimas!