Kaljukindel toetaja    |
29. november 2017

Nõmme Kalju tegi algust klubisiseste seminaridega

Nõmme Kalju korraldas täna, 29. novembril Tähetorni Hotellis koosoleku, millest võtsid lisaks juhtkonnale osa kõikide treeninggruppide treenerid, veel oli kohal igat treeninggruppi esindav lapsevanem. Koosoleku läbiviijaks oli klubi president Kuno Tehva. 

Koosoleku peamiseks eesmärgiks oli tutvustada Nõmme Kalju treeningfilosoofiat ja tutvustada klubi eesmärke ning nendeni jõudmist nii rohujuure tasandil kui ka esindusmeeskonnas. Kogu koosolekut ning arutelu toetas presentatsioon ”Minu klubi”.

Presentatsioon koosnes neljast põhiteemast:
* Meie lugu, mis hõlmas endast Nõmme Kalju juhtkonna tutvustust ning teekonda klubisse.
* Noortetöö filosoofia, mille sisuka tutvustuse viis läbi nooretöö juht Kristen Viimäe.
* Nõmme Kalju edu Euroopas ning kuulumine ECA’sse.
* Noormängija karjääri planeerimine, mis sisaldas erinevaid etappe ning näiteid esindusmeeskonda jõudmisest.

Peale koosolekut toimus avatud vestlusring, mille käigus said kõik asjaosalised esitada küsimusi.

Nõmme Kalju noortetöö juhi Kristen Viikmäe hinnangul on sellised koosolekud klubi seisukohalt väga olulise tähtsusega: ”Peame väga oluliseks kaasata meie lapsevanemaid ja noori jalgpallureid klubi töösse – iga laps on meie klubis väärtus. Neile treeningfilosoofia tutvustamine aitab kindlasti kaasa treeningute edukamasse läbiviimisesse.”

”Oluline on ka varakult noormängijatele jalgpalluri teekonda tippu tutvustada ning näidata ka teisi reaalseid variante, kuhu on võimalik meie klubis jõuda,” lisas Viikmäe.

”See kõik, mida meile tutvustati on väga huvitav. Läbimurre Euroopas loob kindlasti uue perioodi klubile – kui Kuno näeb, millised on tippklubid Euroopas ja kuidas need on üles ehitatud, siis kindlasti suudab ta seda kõike ka Kaljusse tuua. Sellised kõrgel tasemel kontaktid ja nõudmised muudavad Kaljut kindlasti positiivses suunas, mis toob ka lastele uusi ja paremaid võimalusi. Olen väga põnevil,” kommenteeris koosoleku järgselt Nõmme Kalju lapsevanem Erika Marnot.

Nõmme Kalju planeerib koosolekuid läbi viia ka individuaalse lähenemisega kõikidele treeninggruppidele eraldi, kuhu on oodatud antud grupi mängijad ning lapsevanemad.

Täname kõiki koosolekul osalejaid edukalt ja harivalt möödunud koosviibimise eest!