Kaljukindel toetaja    |
12. mai 2017

Nõmme Kalju pidi kodus vastu võtma valusa kaotuse

Premium liiga 11. vooru kohtumises võõrustas Nõmme Kalju Hiiu staadionil liigaliidrit FC Levadiat, kes vormistas 2:1 võidu ning jättis Kalju punktideta.

Mängu tasavägine algus sai pöörde, kui 21. minutil  Svjatoslav Jakovlev Levadia juhtima viis.  Poolajale mindigi Levadia üheväravalises eduseisus. 

Teise poolaja alguses oli Kalju samuti aktiivseim pool, kuid kahjuks tulemusteta ning Levadial õnnestus see kiirelt karistada ja juba 2 väravaga ette minna. Taaskord oli täpne Svjatoslav Jakovlev, 67. minutil.

Nõmme Kalju auvärava lõi Tarmo Neemelo 2 minutit enne kohtumise lõppu.

Premium liiga 11. vooru raames kohtusid täna veel Tartu JK Tammeka ning Paide Linnameeskond, kes leppisid sarnaselt teisipäeval toimunud Karikavõistlustele väravateta viigiga. Ülejäänud Premium liiga 11. vooru kohtumised leiavad aset homme, 13.mail.

Peale tänast kohtumist kindlustas Levadia veelgi oma liidrikohta, asudes esikohal 29 punktiga. Teisel kohal on hetkel ühe mängu vähem mänginud FC Flora 26 punktiga ning kolmandal kohal 23 punktiga Nõmme Kalju. Ülejäänud liigatabel on nähtaval Premium liiga kodulehel: http://jalgpall.ee/voistlused/52/premium-liiga

 

NÕMME KALJU TÄNAB KÕIKI TOETAJAID NING PEALTVAATAJAID – TÄNANE PEALTVAATAJATE ARV OLI MULJETAVALDAVAD 1300 INIMEST! NÕMME NIMEL – KALJU EEST! AITÄH!