Kaljukindel toetaja    |
2. november 2017

Nõmme Kalju naiskond jätkab võistlust meistriliiga kohale

Nõmme Kalju naiskond jätkab võistlust meistriliiga kohale, kui sel laupäeval 4. novembril sõidetakse Põlvasse Lootosparki, et pidada üleminekumängude teine voor. 

Eelmisel laupäeval pidas Nõmme Kalju naiskond oma esimese üleminekumängu – simeses kohtumises võitjat ei selgunud ning järgmisele mängule minnakse vastu 1:1 viigiseisult.

Mõlema naiskonna treenerid on kohtumise eel positiivselt meelestatud. ’’Viimane vaatus… Samal päeval on meil perepäev ja klubi sünnipäeva tähistamine. Loomulikult tahame mängu võita!’’ kommenteeris Põlva Lootose naiskonna peatreener Kaido Kukli.

Nõmme Kalju naiskonna peatreener Getulio Aurelio Fredo tahab hooaja viimasel kohtumisel näidata head jalgpalli: ’’Meie eesmärgiks on teha hea mäng. Esimese kohtumise kodus leppisime 1:1 viiki, sel korral on tegemist otsustava mänguga. Meie naiskond on enesekindel ja loodame, et mängutulemus on meie jaoks positiivne.”

Põlva naiskonna mängija Ave-Lii Laas kurvastab, et tegemist on hooaja viimase mänguga, kuid kinnitab, et mängima minnakse suure isuga. ’’Anname kõva lahingu ja proovime parandada vigu, mida tegime eelmine mäng,’’ lisas ründaja.

Nõmme Kalju naiskonna kapten Elizabeth Elštein tõdes, et eelmine mäng oli väga tasavägine, kuid viigiseis naiskonnale pettumust ei valmistanud ning sel korral minnakse mängu nautima. ’’See mäng pingutame kõik natuke rohkem ning proovime oma olukorrad ära realiseerida,’’ kommenteeris kapten.

Põlva FC Lootos vs Nõmme Kalju FC, 4. novembril kell 13.00 Lootospargis
Jälgi naiskonna tegemisi Facebooki vahendusel: 
https://www.facebook.com/nommekaljunaiskond/