Kaljukindel toetaja    |
12. veebruar 2018

Nõmme Kalju kohtub Läti kõrgliigaklubiga

Homme, 13. veebruaril kohtub Nõmme Kalju Läti kõrgliiga klubi FK RFS’iga(Rigas Futbola skola)

Senistest kontrollkohtumistest on Kalju võtnud 2 viiki eelmisel nädalal toimunud kohtumistest PSC’ga ja Honkaga, vastavalt tulemustega 2:2 ja 1:1 ning 2:1 võidu kohtumisest Soome kõrgliigasse tõusnud TPS’iga. Lisaks võitis Kalju Premium liiga Halliturniiril kõik mängud, väravate vahega 25:4.

Nõmme Kalju esindusmeeskonna abitreener Sergei Terehhov sõnas, et meeskond on peaaegu hooajaks valmis. ”Hooaja ettevalmistus hakkab lõpule jõudma ja meie meeksond on 90% komplekteeritud. Üks positsioon on veel lahtine,” kommenteeris Terehhov.

”Antud kohtumise eesmärgiks on lihvida veel meeskonna mängu ja saada viimasest kahest kontrollmängust mängijate ja meeskonna kohta maksimaalselt infot,” lisas ta.

RFS saavutas möödunud hooajal liigas 5. koha Andrejs Kalininsi juhendamisel, kes peale kahte hooaega peatreeneri kohalt lahkus. Uueks peatreeneriks on Valdas Dambrauskas Leedust, kes varasemalt juhendas Leedu kõrgliigas mullu teiseks tulnud Žalgirist. Meeskonnal on ka uus abitreener Marius Skinderis.

Lisaks liitusid võistkonnaga varasemalt Jelgavas pallinud ründaja Artis Jaudzems, keskpoolkaitsja Glebs Kluskins ning väravavaht Kaspars Ikstens. Ründeliin sai täiendust ka valgevene ründaja Dmitri Platonov näol, kes eelmisel hooajal esindas Spartaksis. Poolkaitseliiniga liitus veel varasemalt Hispaanias pallinud Beka Vachiberadze.

Klubiga liitunud teine väravavaht Dmitrijs Grigorjevs mängis varasemalt Läti klubis FS Metta, kellega Kalju kohtub kontrollkohtumiste raames juba sel nädalal, 16. veebruaril.

RFS’ist lahkus eelmisel hooajal kaptenipaela kandnud Igors Kozlovs FK Liepajasse ning Germans Malins, Aleksejs Visnakovs ja Daniils Sizko.

Nõmme Kalju vs FK RFS, 13. veebruaril FCI Hallis algusega kell 13.30.
Live ülekanne mängust NKFC twitteri vahendusel: https://twitter.com/KaljuFC