Kaljukindel toetaja    |
23. november 2018

Nõmme Kalju kandideerib Tallinna aasta võistkonnaks

Nõmme Kalju FC esindusmeeskond võitis Premium liiga 2018 aasta meistritiitli ning kandideerib parima Tallinna aasta võistkonnaks sportmängude valdkonnas.

Spordisõbrad saavad teha valiku ja anda oma hääle järgmistes kategooriates: parim meessportlane, parim naissportlane ning parim sportmängude võistkond.

Spordialaliitude ettepanekutel on tänavu parima naissportlase kandidaatideks vehklejad Irina Embrich ja Erika Kirpu, tennisist Anett Kontaveit, maadleja Epp Mäe, kaugushüppaja Ksenija Balta, jalgrattur Mathilde Manuela Nigul. Meessportlastest on kandidaatideks veemotosportlane Erik Aaslav-Kaasik, orienteeruja Timmo Tammemäe, kulturist Raigo Kuusnõmm, vehkleja Nikolai Novosjolov, kulturist Ott Kiivikas, taekwondosportlane Vladislav Žarov, kettaheitja Gerd Kanter, maadleja Heiki Nabi ja tõstja Mart Seim. Sportmängude võistkondadest BC Kalev/ Cramo korvpallimeeskond, Nõmme Kalju FC jalgpallimeeskond, Tallinna HC Viking jäähokimeeskond, Tallinna FC Flora jalgpallinaiskond ja Sparta Spordiseltsi saalihokinaiskond.

Interneti hääletustulemused edastatakse Tallinna Spordi- ja Noorsooametile lõplike otsuste tegemiseks. Kandidaatide paremik on koostatud lähtudes sportlaste/võistkonna sportlikest saavutustest, Tallinna esindamisest nii Eestis kui ka rahvusvahelisel areenil ning sportlase/võistkonna tegevus kohalikus spordielus, eeskujuks olemisel, sportliku eluviisi propageerimisel jms.

Kõigil linlastel on võimalus osaleda Tallinna 2018. aasta parimate sportlaste ja võistkonna valimistel läbi internetihääletuse Tallinna Spordi- ja Noorsooameti kodulehel: https://www.tallinn.ee/sport/gallup?tyyp=haaletus&htyyp=2

Anna oma hääl Nõmme Kalju FC’le! Hääletada saab kuni 4. detsembrini.