Kaljukindel toetaja    |
17. aprill 2017

Nõmme Kalju käib külas piirkonna lasteaedadel!

Sellel nädalal külastab Nõmme Kalju mitmeid Nõmme piirkonna lasteaedasid eesmärgiga tutvustada lastele jalgpalli ja kutsuda neid osalema Nõmme Kalju treeningutel. Lisaks jagatakse tasuta pileteid laupäevasele esindusmeeskonna kohtumisele Viljandi JK Tulevikuga. 

Nõmme Kalju ja Viljandi JK Tuleviku mängu raames toimub lisaks suurele talgupäevale ka mitmeid meeleolukaid üritusi lastele – Batuudijussi poolt tuuakse staadionile lustimiseks erinevaid batuute, toimuvad põnevad näidistreeningud, mida viivad läbi Nõmme Kalju kogenud treenerid Kristen Viikmäe ja Mikk Haavistu ning lisaks peetakse maha kõikide osalejate vahel vahva  miniturniir.

”Hetkel on meil vaid 1 treeninggrupp, kus on võimalik treenida 3-6 aastastel lastel ning see tegutseb Haabersti linnaosas Arigatos. Soovime luua ka Nõmmele Hiiu staadionile samas vanuses tegutseva treeninggrupi, et ka siin piirkonnas oleks antud vanuses lastel võimalik jalgpalliga tegeleda. Ootame kõiki lapsi treeningutele!” kommenteeris omalt poolt külastuste eesmärki Nõmme Kalju noortetöö juht Kristen Viikmäe.

Nõmme Kalju treeningutele on võimalik registreeruda ning lisainformatsiooni saada noortetöö juhi kontakttelefonilt 5682 2980.

Nõmme Kalju poolt sel korral külastatavad lasteaiad on:
Lasteaed Nõmmekannike
Rännaku lasteaed
Tallinna Männiku Lasteaed
Tallinna Lasteaed Männimudila
Tallinna Lasteaed Rabarüblik

Igal lasteaiakülastusel on Nõmme Kaljuga kaasas ka meie maskott Roosa Panter, kes on loomulikult kohal ka laupäevasel mängul!

Nõmme Kalju FC vs Viljandi JK Tulevik, 22.aprill kell 19.00, Hiiu staadionil.
Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/1238252009546898/

Tule staadionile Nõmme Kaljut toetama! Nõmme nimel – Kalju eest!