Kaljukindel toetaja    |
17. aprill 2018

Nõmme Kalju ja Sony Center alustasid koostööd

Nõmme Kalju alustas koostööd Miteressa OÜ’ga, kes esindab maailma juhtivat tehnoloogiaettevõtet Sony Centerit.

Sony Center on toetanud Kaljut uue pressi- ja koolituskeskuse ehitusel, paigaldades sinna videosüsteemi ning lisaks ka helisüsteemi nii pressiruumi kui ka teistesse Hiiu staadioni ruumidesse. 

Koostöö alguse tähistamiseks on Sony Center homsel, 17. aprillil toimuval Nõmme Kalju ja FCI Levadia vahelisel Eesti karikavõistluse veerandfinaalis mängupäeva sponsoriks, viies läbi ka piletiloosi, kus kümme õnnelikku saavad võita Sony Centeri auhindu.

”Tehnika ja sport on tänapäeval väga tihedalt põimunud ning spordis on õppimiseks ja arenemiseks tehnikal suur roll,” kommenteeris koostöö tagamaid Sony Centeri Eesit esindaja Rain Pettai.

”Sony on teada-tuntud jalgpalli toetaja kogu maailmas ning kuna meil tekkis hea suhe Nõmme Kaljuga ja nägime võimalust, kuidas saame Sony nutikate tehniliste lahendustega klubi arengule ja järelkasvule kaasa aidata, siis sündiski otsus alustada koostööd,” lisas Pettai, kes osaleb ühtlasi ka homse mängu auväärsel kätlemistseremoonial.

Miterassa OÜ on Eesti kapitali põhinev ettevõtte, kes juba 16 tegutsemisaastat esindab maailma juhtiva tehnoloogiaettevõtte Sony erinevaid ärivaldkondi Eestis ning teistes Balti riikides. Lisaks opereerib ettevõte Sony Center kaupluseid Eestis, omades jaekauplust Rocca Al Mare kaubanduskeskuses ning Endla Ärimajas.

Nõmme Kalju FC ja Tallinna FCI Levadia vaheline Eesti Karika 1/4 finaal toimub juba homme, 17. aprillil algusega kell 18.00 Hiiu staadionil.

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/1814961921857871/