Kaljukindel toetaja    |
6. november 2018

Nõmme Kalju ja Sixt alustasid koostööd

Nõmme Kalju alustas koostööd maailma juhtiva autorendi ettevõttega Sixt. Koostöö alguse tähistamiseks on Sixt ka Nõmme Kalju viimasel Premium liiga kodumängul mängupäeva sponsoriks.

Sixt juhatuse liige Richard Mere sõnul väärtustab nende ettevõte sarnaselt Nõmme Kaljule suuresti laste ja noorte pealekasvu.

”Peame oluliseks laste ja noorte arendamist läbi heade sportimisvõimaluste ning usume, et õpetus oma ala parimatelt tagab noorte jalgpallurite järelkasvu nii Tallinnas kui mujal Eestis,” kommenteeris koostöö algust Mere.

Vastavalt traditsioonidele osaleb Sixt’i juhatuse liige Andrus Baida aukülalisena mängueelsel kätlemistseremoonial.

Sixt on maailma juhtiv autorendi ettevõte, mis pakub parimaid autorendi pakkumisi: sõiduautod, maasturid 4 x 4, väikebussid ja kaubikud, sportautod, kabrioletid ja palju muid kliendi ootustele vastavaid kvaliteetseid rendiautosid. Sixt autopargist on leida ka luksusautosid tähtsate sündmuste tarvis. Lisaks pakub Sixt transfeere ja juhiga sõidu teenust.

Lisaks loosib Sixt Nõmme Kalju ja Narva Transi Grand Final mängul välja sõiduauto kasutamise üheks nädalaks. Grand Final toimub juba sel laupäeval, 10. novembril algusega kell 13.00 Hiiu staadionil.

Tutvu loositingimustega Facebookis:
https://www.facebook.com/NommeKaljuFC/photos/a.117730824915358/2071528722868882/

Nõmme Kalju FC ja Narva JK Transi Grand Final üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/385508315323905/