Kaljukindel toetaja    |
14. mai 2018

Nõmme Kalju ja PROMO Cash&Carry alustasid koostööd

Nõmme Kalju alustas koostööd Sanitexi hulgimüügi võrgustiku PROMO Cash&Carry’ga, kes on ühtlasi ka homsel Kalju ja Levadia Premium liiga kohtumisel mängupäeva sponsoriks. 

Sanitexi juhatuse liige Šarūnas Pranukevičius kommenteeris koostöö algust järgmiselt: ”PROMO Cash & Carry hindab kõrgelt aktiivset elustiili. Seega on meil hea meel toetada Nõmme Kaljut, kes panustab läbi jalgpalli palju laste ja noorte liikumise edendamisse.”

Šarūnas Pranukevičius osaleb ka mängueelsel auväärsel kätlemistseremoonial. Lisaks toimub staadionil auhinnamäng kõikide pealtvaatajate vahel, mille raames loositakse välja 3 x 30€ PROMO Cash & Carry supermarketi kinkekaarti!

PROMO Cash and Carry on Baltikumi suurim hulgilaotüüpi iseteenindusega kaubanduskett, mis pakub äriklientide vajadustele orienteeritud laia valikut toidu- ja tööstuskaupu soodsate hulgihindadega. Laotüüpi poodides on kaup välja pandud nii üksik- kui hulgipakendites. Sanitexi hulgimüügi võrgustik “PROMO Cash & Carry” pakub unikaalset ja professionaalset valikut: jaekaubandusele, väikeäridele, restoranidele, kohvikutele, pizzeria’tele, kontoritele, koolidele, tootmisettevõtetele, muudele institutsioonidele/organisatsioonidele.

Nõmme Kalju FC ja Tallinna FCI Levadia vaheline Premium liiga kohtumine leiab aset juba homme, 15. mail kell 19.00 Hiiu staadionil.
Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/2051155228542228/