Kaljukindel toetaja    |
1. veebruar 2019

Nõmme Kalju ja Kuup3 jätkavad koostööd

Nõmme Kalju jätkab koostööd oma pikaajalise trükipartneri Kuup3′ga, pikendades lepingut vähemalt kolmeks hooajaks.

Esimene ametlik sponsorleping Nõmme Kalju ja Kuup3 vahel sõlmiti aastal 2014, kuid Kuup3 on olnud Kalju toetaja juba ajast, mil mängiti veel Esiliigat, seega kogu kõrgliigas pallitud aja jooksul on Nõmme Kalju trükiteenuste eest hoolt kandnud just Kuup3.

”Kuup3 ja Kalju omavad pikka ühist ajalugu ning meie ettevõttel on hea meel jätkata edukat koostööd Eesti meistritega,” kommenteeris Kuup3 tegevjuht Arti Sepp.

”Olles ise aastaid Nõmme Kalju tegemistes kaasa aidanud olen väga tänulik Kuup3′le 15-aastase usalduse ja panuse eest Nõmme Kalju arengusse ning loodan, et taoline toetus on eeskujuks ka teistele ettevõtetele,” kommenteeris lepingu sõlmimist Nõmme Kalju FC turunduspartner Helen Mahmastol.

Kuup 3 OÜ on 2003. aastal Tallinnas loodud firmamärk, mis tegeleb igale kliendile individuaalselt koostatud reklaamlahenduse kandmisega kliendi poolt valitud materjalile, pakkudes erinevaid trükitehnoloogilisi lahendusi nagu siiditrükk, kuumpresstrükk, digitrükk, sublimatsioon, transfertrükk, tikkimine jpm. Kuup3 teeb tihedat koostööd Eesti spordi alaliitude ja erinevate spordiklubidega.