Kaljukindel toetaja    |
17. juuli 2019

Nõmme Kalju FC peab järgmised euromängud A. Le Coq Arenal

Nõmme Kalju FC sai täna kinnituse UEFA-lt, et pidada eelolev Meistrite Liiga teise kvalifikatsiooniringi kohtumine A. Le Coq Arenal.

Kuigi Nõmme Kalju järgmine võimalik vastane Glasgow Celtic peab oma korduskohtumise FK Sarajevo vastu täna on tõenäoline, et paarist läheb edasi just Šotimaa meisterklubi. Külalismeeskonna huvi mängu järgi on suur, Tallinnasse on oodata vähemalt 3000 Celticu toetajat. Lisaks on mängu vastu suur huvi ka kohalikult jalgpallipublikult. Lisaks publikuhuvile on kohtumise vastu ka suur telehuvi.

Kõike seda arvesse võttes on A. Le Coq Arena ainuke võimalik koht, kus sellises mastaabis mängu pidada.

„Tänaseks oleme taganud koha minimaalselt UEFA Euroopa Liiga kolmandas kvalifikatsioonivoorus ning sellest lähtuvalt kehtivad sellistes mängudes staadionitelele kõrgemad nõudmised. Kahjuks Kadrioru Staadionil puudub nõuetele vastav valgustus. Võttes arvesse ees ootavat mängu Glasgow Celticuga ja järgmist ja ülejärgmist mängu Meistrite Liigas või Euroopa Liigas pidime selle otsuse A. Le Coq Arena kasuks vastu võtma. Kadrioru Staadion on meile alati euromängudes palju õnne toonud. Tahan isiklikult  tänada Olavi Sikkat, kes on Nõmme Kaljule alati taganud Kadrioru Staadionil maksimaalselt head tingimised ja kvaliteedi“ kommenteeris olukorda Nõmme Kalju president Kuno Tehva.

„Seoses suure publikuhuviga nii Celticu kui kohaliku jalgpallipubliku poolt alustame peatselt piletite eelmüügiga. Sellekohase uudise väljastame hiljemalt homme hommikul“ lisas Tehva.