Kaljukindel toetaja    |
5. august 2018

Nõmme Kalju alustas koostööd Weberiga

Nõmme Kalju alustas koostööd maailma juhtiva kuivsegude tootja Weberiga, kes aitas kaasa Hiiu staadioni riietusruumide põrandate valmimisele. Ühtlasi on Weber ka täna,  5. augustil toimuva Nõmme Kalju ja Tallinna Kalevi vahelisel Premium liiga kohtumisel mängupäeva sponsoriks, mil staadionile tuuakse ka UEFA karikad. 

”Weber toodab ehitusmaterjale, millest luuakse uusi elukeskkondi ja parendatakse olemasolevaid. Peame tähtsaks lisaks heale elukeskkonnale ka tervislikke eluviise ja eriti noorte arengu toetamist. Seetõttu otsustasime omalt poolt kaasa aidata Nõmme Kalju klubihoone renoveerimisele,” kommenteeris koostöö algust Weberi turunduskommunikatsioonijuht Kaja Pirnpuu.

Weber on maailma juhtiv kuivsegude tootja, kes pakub lahendusi uusehituseks ja renoveerimiseks maailma 63 riigis. Eestis on Weberil ehituslike kuivsegude (kuivbetoonid, fassaadi- ja põrandatooted, pahtlid, plaatimistooted ja müürisegud) arendus, tootmine ja turustamine. Lisaks Weberi kaubamärgile kuuluvad samasse äriüksusesse ka Fibo (plokitooted) ja Leca (kergkruus) kaubamärgid oma tootevalikutega, mida ühiselt Weberi toodetega kombineerides saab luua palju terviklahendusi ehitamiseks ja renoveerimiseks.  

Traditsioonidele kohaselt osaleb tänasel Nõmme Kalju ja Tallinna Kalevi Premium liiga kohtumise eelsel kätlemistseremoonial aukülalisena Weberi tootejuht Raul Reinson.

Kalju ja Kalevi kohtumine toob Hiiu staadionile ka UEFA karikate ringreisi, mille raames on staadionil avatud atraktsioonidega festivaliala. Lisaks loositakse kõikide pealtvaatajate vahel välja 2 piletit UEFA Super Cup 2018 finaalmängule.

Nõmme Kalju FC ja Tallinna JK Kalevi Premium liiga kohtumise üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/297836194123832/

Eesti Jalgpalli Liidu UEFA karikate ringreisi üritus Facebookis:  https://www.facebook.com/events/2058002884270051/