Kaljukindel toetaja    |
5. juuni 2018

Nõmme Kalju alustas koostööd Baltic Wood Partnersiga

Nõmme Kalju alustas koostööd Baltic Wood Partners OÜ’ga, kes panustab Hiiu staadioni riietusruumide mööblilahenduste loomisesse. Baltic Wood Partners on ühtlasi ka Nõmme Kalju järgmise kodumängu, mis toimub 6. juunil FC Kuressaare vastu, mängupäeva sponsoriks. 

Baltic Wood Partners OÜ on spetsialiseerunud täispuidust treppide ja ehitusdetailide projekteerimisele, valmistamisele ja paigaldamisele. Eritellimusel, vastavalt kliendi soovile, valmistatakse uksi, aknaid ja mööblit . Sinna alla kuuluvad ka antiikmööbel ja muinsuskaitse alla kuuluvad uksed. Baltic Wood Partnersi käsutuses on korraliku sisseseadega puidutöökoda ja tellimusi täidavad pikajaliste kogemustega meistrimehed.

Traditsioonidele kohaselt osaleb ka 6. juunil toimuva Nõmme Kalju FC ja FC Kuressaare kohtumise eelsel kätlemistseremoonial Baltic Wood Partners OÜ juhatuse esimees Toomas Liiva.

Kuna Liival on Nõmme Kaljuga isiklik seos, tuli Kalju toetamine neile loomulikuna: ”Panustame Nõmme Kalju tegemistesse väga hea meelega, sest meie endi lapsed treenivad Nõmme Kaljus ning kuna Kalju on igas mõttes number 1 jalgpalliklubi Eestis oli meie otsus lihtne,” kommenteeris Liiva.

Nõmme Kalju FC ja FC Kuressaare vaheline Premium liiga kohtumine leiab aset juba homme, 6. juunil algusega kell 19.00 Hiiu staadionil. 

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/423740234765251/