Kaljukindel toetaja    |
25. mai 2018

Nõmme Kalju alustas koostööd Andres Glass Solutionsiga

Homsel, 26. mail toimuva Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskonna vahelise Premium liiga kohtumise mängupäeva sponsor on Nõmme Kalju uus toetaja Andres Glass Solutions. 

Andres Glass Solutions on suurim ja vanim klaasist saunauste tootja Eestis, kelle tootevalikusse kuulub enam kui 200 kõrgekvaliteedilist toodet. Lisaks saunaustele pakume täisklaasist lahendusi saunadele ja duširuumidele, aurusaunauksi, klaasist siseuksi ning peegleid. Oluline osa valmistoodangust on saadaval maailma 22 riigis ning eelkõige Baltikumi, Soome, Skandinaavia, Ukraina, Venemaa ja Lääne-Euroopa maade turgudel.

Andres Glass Solutionsi abil on saanud Nõmme Kalju FC esindusruumidesse ning pressikeskusesse uuenduslikud klaaslahendused.

Traditsioonidele kohaselt osaleb ka homse mängu kätlemistseremoonial Andres Glass Solutionsi tegevdirektor Daniel Nüüd. Nüüdi sõnul on Nõmme Kalju toetamine nende jaoks oluline, et panustada noorte spordi arengusse ning parandada järelkasvu treeningtingimusi.

Nõmme Kalju FC ja Paide Linnameeskonna kohtumise poolajal loositakse välja Andres Glass Solutionsi kinkekaart 50 euro väärtuses. Loosimismängus osalemise tingimusi loe siit: https://www.facebook.com/NommeKaljuFC/posts/1825859314102492

Nõmme Kalju FC ja Paide Linnameeskond, homme 26. mail kell 19.00 Hiiu staadionil. 
Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/369993046848286/