Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 867

Nõmme Kalju alistas Sillamäe Kalevi suureskooriliselt!

Täna pidas Nõmme Kalju kodus Premium liiga 16. vooru kohtumise Sillamäe Kalevi vastu, milles ei antud vastasele vähematki võimalust ning võeti kindel ja suureskooriline 8-0 võit!

Kaljul õnnestus kohtumist juhtima minna juba varakult, täpsemalt 7. minutil, kui Karl Mööli heast eeltööst toimetas palli väravasse brasiillane Carlos! Skoorimisega jätkas Artur Valikaev, kes oli täpne 22. minutil. Kõigest 10 minutit hiljem, 32. minutil sai jala valgeks ka Robert Kirss ning Carlos lisas oskuslikult triblades 35. minutil ka neljanda värava. Varasemalt palju häid ning vastasele ohtlikke olukorde tekitanud Nikolai Mašitšev sai jala valgeks 40. minutil, viies Kalju juba viie väravalisesse eduseisu.

Teist poolaega jätkas Kalju samuti südikalt, kui suurendas eduseisu 50. minutil, mil Janar Toomet toimetas väravasse Robert Kirsilt saadud söödu. Taaskord tegi head eeltööd Karl Mööl ning tema söödust sai Robert Kirss kirja oma teise värava. 77. minutil lõi Premium liiga 16. vooru 30. värava vahetusest sekkunud Vlasiy Sinyavskiy. See oli ka kohtumise viimane värav ning Kalju võitis mängu seisuga 8-0!

Märkimist väärib ka Nõmme Kalju duubelmeeskonna esindatavus meeskonna nimekirjas – varumeestena olid esindatud Jevgeni Demidov ja Kermo Pihelgas, kellest viimane teenis ka üle 20 minuti mänguaega.

Samuti oli kohtumist vaatamas muljetavaldav arv pealtvaatajaid – 839 inimest!

TÄNAME KÕIKI PIKNIKUPÄEVAL OSALEJAID NING KALJU TOETAJAID!