Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 867

Nõmme Kalju alistas kindlalt Viljandi Tuleviku!

Nõmme Kalju on eelmise nädala ebaõnnestumisest edukalt taastunud ning tänases Premium liiga VII vooru kohtumist jätkati võidulainel. Kodupubliku ees suudeti Viljandi Tulevik alistada lausa 8 vastuseta väravaga.

Juba mängu algusest oli Kaljul tugev press peal ning mäng toimus põhiliselt Viljandi poolel. Juba 20 minutiga oli Kalju teeninud 8 nurgalööki, mis näitas, et värav ei ole kaugel. Esimene värav just nurgalöögi olukorrast sündiski, kui 25. minutil oli täpne Kalju keskkaitsja Deniss Tjapkin. Eelnevalt õnnestus pall väravasse saada ka Maximiliano Uggel, kuid äärekohtuniku lipp tõusis, näitamaks suluseisu. Kalju märkis tabloole seisuks 2:0 31. minutil, kui Viljandi Tuleviku mängija Janar Õunap kastis määrusi rikkus ning kohtunik penalti määras, mille Artur Valikaev kindlalt sisse lõi. Sellise seisuga ka meeskonnad esimese poolaja lõppedes puhkama läksid.

Teisel poolajal jätkas Kalju kõrget pressi, mis viis kiiresti kolmanda väravani – 54. minutil sai jala valgeks Igor Subbotin. Kõigest 2 minutit hiljem õnnestus Kaljul neljaski lüüa – äärekaitsest murdis Karl Mööl karistusalasse ning lõi postipõrkega palli Viljandi väravavahi Marten Ritsoni selja taha. 62. minutil viis Nikolai Mašitšev Kalju juba 5:0 juhtima. Vahetult enne väljakult lahkumist sai jala valgeks ka Kalju ründaja Peeter Klein, kes vormistas seisuks 6:0. Hetk peale Tarmo Neemelo väljakule saabumist, 71. minutil läks Kalju 7:0 juhtima, kui mees tegi oma esimese puute ning toimetas peaga palli viljandlaste väravasse. 79. minutil skooris Kalju taaskord, sel korral lõi oma värava ära vahetusest sekkunud Robert Kirss, vormistades seisuks 8:0 ning selle seisuga ka mäng lõppes.

Premium liiga VII vooru raames kohtusid eile tiitlikaitsja FCI Tallinn ja FC Flora ning Paide Linnameeskond ja JK Sillamäe Kalev. Antud mängudest võtsid võidud Flora ja Paide, vastavalt 1:0 ja 2:1 seisudega. Täna võõrustas  Tartu JK Tammeka kodustaadionil FC Levadiat, kes jätkas võiduseeriaga ning alistas Tammeka seisuga 2:0. Teine tänane kohtumine peeti Pärnu JK Vapruse ja JK Narva Transi vahel, kus kodumeeskond pidi samuti tunnistama vastase 2:0 paremust.