Kaljukindel toetaja    |
1. juuli 2019

Meistrite Liiga kohtumisele on eelmüügis piiratud koguses piletid!

Meistrite Liiga kohtumisele Nõmme Kalju – KF Shkëndija vahel on müügis piiratud kogus eelmüügi pileteid. Pileti hind on 9€. 

Eelmisel nädalal alanud eelmüügis on sooduspiletid juba välja müüdud, kuid müüki paisatud piiratud 9€ väärtuses pileteid on võimalik veel soetada.

Soeta oma pileti Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/jalgpall/nomme-kalju-fc-vs-kf-shkndija-289737/

Nõmme Kalju ja KF Shkëndija vaheline kohtumine leiab aset 9. juulil kell 19:00 Kadrioru staadionil. Kalju jaoks on tegemist Meistrite Liigasse naasemisega peale viieaastast eemalolekut. Oma esimeses Meistrite liiga kvalifikatsiooniringis 2013/14 hooajal tehti tänaseks juba ajalooline eurosuvi, kui esimeses eelringis alistati soomlaste HJK ning jõuti välja Euroopa Liiga play-off ringi.

Nõmme Kalju vastane KF Shkëndija jaoks on tegemist klubi kaheksanda eurosuvega. Eelneval kolmel aastal on Põhja-Makedoonia meeskond jõudnud Euroopa liiga play-off ringi. Loe Shkëndija kohta lähemalt Nõmme Kalju kodulehel ilmunud eelvaates.