Kaljukindel toetaja     |
4. mai 2009

Meeskond käis lõõgastumas eksklusiivses Babor Spas

Nõmme Kalju esindusmeeskonna mängijad käisid eile nautimas väikest teenitud puhkust suurepäraste võitude eest, taaskord külastati Tallinna kesklinnas Foorumi kaubanduskeskuses asuvat Babor Spad.

Taaskord said Kalju mängijad valida endale sobivaimad protseduurid, et saada maksimaalselt lõõgastuda.

Valikus olnud soolakamber, aurusaun, erinevad massaažid ja vannid ning ka keha hooldused ei jätnud külmaks kedagi ning enamused mängijad tegid ka kogu pakutava paketi läbi, millega jäädi super rahule.

Viimase korraga võrreldes oli töötajate valik mõneti muutunud, kuid suurepärasel tasemel tööd tehti sellegipoolest, mehed nautisid neile pakutud võimalust ja suht ühiseks lemmikuks valiti jalamassaaž mida viis läbi üks Siberist pärit Eesti neiu nimega Juliana, kelle tehtud töö nii mõnegi sõnatuks võttis.

Ka teiste massaažidega oldi ülirahul, seekord tegid üldmassaaže Külli ja Kristina, kes kogemuste pealt massaaži tehes vabastasid mehed lihaspingetest. pikalt oma järge oodanud Jevgeni Novikov oli pärast massaaži ülirahul ja tunnistas, et ootamine tasus ära.

Näohoolduseid tegi Tatjana ning kehamähiseid tegi Külliki, need olid Kalju meeskonna jaoks ka üheks humoorikaimaks protseduuriks, mille staariks kerkis Aleksander Saharov.

Vannihooldusi valmistas ette Babor Spa kaunis juhataja Merilyn, kes pakkus kolme erinevat lõhnavanni.

Ka teiste massaažidega oldi ülirahul, pikalt oma järge oodanud Jevgeni Novikov oli pärast massaaži ülirahul ja tunnistas, et ootamine tasus ära.

Meeskond veetis eile päeval spas aega hommikust kuni kella kolmeni ning siis lahkuti, et valmistuda puhanult õhtuseks treeninguks

Nõmme Kalju tänab Babor Spad meeldiva võimaluse eest kvaliteetselt lõõgastuda ja puhata.