Kaljukindel toetaja    |
4. jaanuar 2018

Martin Mägi jätkab Kaljus

Kalju kasvandik ja noortekoondislane Martin Mägi on peale kahte laenul oldud aastat tagasi oma koduklubis sõlmides uue lepingu pikkusega 1+2 aastat. 

21-aastane kaitsja liitus laenulepingu alusel 2016. hooajaks Pärnu Linnameeskonnaga. 2017. hooajal pallis ta aga Paide Linnameeskonnas. Mõlemal hooajal oli ta põhikoosseisus pea asendamatu mängumees ning teenis kõvasti nii mänguaega kui kogemust.

“Soovin klubi juhina esile tuua Martini iseloomu. Tema kannatlikkus ja kindlameelsus läbi lüüa oma kasvataja klubis on väärtus, mida teistele eeskujuks tuua. Ma loodan, et tal läheb hästi ja tema unistused täituvad,” kommenteeris Nõmme Kalju president Kuno Tehva.

”Pärast kahte laenul viibitud aastat on hea tunne olla tagasi Kaljus. Nüüd pisut vanemana ja targemana tunnen, et olen valmis väljakutseks, mis mind siin ees ootamas on. Olen kindel, et Kaljus on piisavalt hea konkurents, mis loob minu jaoks praegusel hetkel õige keskkonna, kus jalgpallurina areneda ning ootan eesootavat perioodi suure huviga,” kommenteeris Mägi.

”Rääkides eesmärkidest, siis tean, et Eestis rahuldume ainult meistritiitliga. Samal ajal on nii klubi kui ka mängijate jaoks tähtsad mängud Euroopas, kus eesmärk on jõuda kaugele. Isiklikest eesmärkidest on peamine alustada võimalikult palju mänge algkooseisus, millisel juhul on areng selle kõrval loomulik,” lisas ta.

Nõmme Kalju esindusmeeskonna abitreener Sergei Terehhov on Mägi taasliitumise osas positiivselt meelestatud. ”Martin on meie kasvandik ja usun, et laenul viibitud aeg tuli talle ainult kasuks. Kindlasti sai ta palju kogemust nii Pärnust kui ka Paidest. Usun, et ta suudab ennast talvise ettevalmistusperioodi jooksul Kaljus tõestada ja murrab ennast põhikoosseisu – tal on selleks kõik eeldused olemas,” kommenteeris Terehhov.

Martin Mägi võib Nõmme Kalju eest väljakule joosta juba sellel laupäeval, kui hooajaeelse EJL taliturniiri raames kohtutakse FCI Levadiaga. Mäng toimub 06. jaanuaril, EJL sisehallis, algusega kell 14.00.