Kaljukindel toetaja    |
6. aprill 2022

Markovych naaseb Kaljusse

Aastaid Nõmme Kalju juhtivmängijaks olnud Andriy Markovych naaseb Ukraina territooriumil toimuva sõjaseisukorra tõttu Kaljusse.

Nõmme Kalju jalgpalliklubi on oma uksed avanud juba ligemale neljakümnele Ukraina noorele kes treenivad Nõmmel ja keda klubi jõudu mööda toetab.

“Sellisel keerulisel ajal peame kõik andma oma panuse, vaatamata sellele kas meil endal on raske või mitte. Kõige vähem mis me teha saame on anda Ukraina sportlastele, nii noortele kui proffidele võimalus edasi treenida,” kommenteeris olukorda klubi president Kuno Tehva.

“Andriy tuli tagasi koju, oleme tänulikud, et FCI Levadia oli temale esimestel päevadel toeks ja nüüd on meie kord,” lisas Tehva.

“Mul on hea meel tagasi oma meeskonna juures olla. Annan endast kõik, et tulemused vastaksid eesmärkidele,” kommenteeris Kaljusse naasmist Andriy Markovych.

“Andriy on Kaljus olnud mitu aastat ja tunneb nii klubi kui meeskonda väga hästi! Tema pühendumus ja kogemused tõstavad meie kvaliteeti ja mis kõige tähtsam, konkurentsi. Mul on hea meel, et saame teda aidata ja samas on ta meile kindlasti suurepäraseks täienduseks,” lisas Kalju peatreener Eddie Cardoso.

Kalju järgmine mäng toimub pühapäeval kui kell 14:30 võõrustatakse Sportland Arenal Tallinna Kalevit.