Kaljukindel toetaja    |
12. oktoober 2017

Kuno Tehva alustab tööd ECA rahvusvahelises töörühmas koos Real Madridi ja Barcelonaga

European Club Association (ECA) valis Nõmme Kalju presidendi Kuno Tehva rahvusvahelisse turundus ja kommunikatsiooni töörühma. 

230 ECA liikme seast valiti välja 21, kes kuuluvad itaallase, SSC Napoli presidendi Aurelio De Laurentiisi juhitavasse töögruppi.
European Club Associaton ehk Euroopa Klubide Liidu näol on tegemist sõltumatu organisatsiooniga, mis on loodud Euroopa jalgpalliklubide esindamiseks, edendamiseks ja kaitsmiseks. Euroopa Klubide Liitu kuulub 231 klubi 55st erinevast riigist.

Lisaks Nõmme Kalju presidendile Kuno Tehvale valiti turundus ja kommunikatsiooni töörühma esindajad mainekatest klubidest nagu Real Madrid, Barcelona, Arsenal, Milan, Bayern jpt.

”Võimalus kuuluda nii lugupeetud seltskonda on tulnud läbi aastate pikkuse raske töö Nõmme Kaljus, kus oleme oma kollektiiviga pidanud selle nimel palju pingutama. Nõmme Kalju on viimase viie aasta jooksul olnud Eesti kõige edukam jalgpalliklubi Euroopas ja meie pingutused nii turunduses, noortetöös kui klubi juhtimises tervikuna on väljaspool Eestit silma jäänud,” kommenteeris Kuno Tehva.
”ECA turundus ja kommunikatsiooni töörühma kuuludes kavatsen olla aktiivne liige, jagada oma kogemusi ning rakendada neid Euroopa tasandil. Minu kuulumisest nimetatud töörühma saab kindlasti kasu nii Nõmme Kalju kui Eesti jalgpall tervikuna,” lisas Tehva.

Nimekiri turundus ja kommunikatsiooni töörühma valitutest:

Aidan Mullally Tottenham Hotspur (ENG)
Vinai Venkatesham Arsenal FC (ENG)
Begoña Sanz Real Madrid CF (ESP)
Francesco Calvo FC Barcelona (ESP)
Jorge Garcia Martinez Valencia CF (ESP)
Jean-François Richard Olympique de Marseille (FRA)
Jochen Rotthaus Bayer 04 Leverkusen (GER)
Stefan Mennerich FC Bayern München (GER)
Laura Masi ACF Fiorentina (ITA)
Lorenzo Giorgetti AC Milan (ITA)
Stephan Reiter FC Red Bull Salzburg (AUT)
Jaromir Hamouz FC Viktoria Plzeñ (CZE)
Mark Koevermans Feyenoord (NED)
Wanja Greuel BSC Young Boys (SUI)
Sharon Tammam Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)
Tudor Pop CFR 1907 Cluj (ROM)
Adrian Filby Celtic FC (SCO)
Nenad Danilovic FK Partizan (SRB)
Annabel Llevot FC Santa Coloma (AND)
Kuno Tehva Nõmme Kalju FC (EST)
Pal Orosz Ferencvárosi TC (HUN)

Lisaks Euroopa jalgpalliklubidele teeb ECA tihedalt koostööd UEFA ja FIFA’ga. Kolm ECA esindajat kuuluvad UEFA juhatusse, nende hulgas ka ECA president Andrea Agnelli.

Nõmme Kalju jalgpalliklubis treenib ligikaudu 800 last erinevates vanusegruppides. Nõmme Kalju esindusmeeskond jätkab Premium liiga mängudega homme, 13. oktoobril kell 19.30, kui Hiiu staadionil võõrustatakse FCI Tallinnat.

Üritus Facebookis:
https://www.facebook.com/events/659007720973930/