Kaljukindel toetaja    |
26. september 2014

KMM Pühapäevaliiga alustab uut hooaega uues hallis!

Peatselt on alustamas oma kolmandat hooaega Kalju Mängude Maja Pühapäevaliiga turniir – talvine noortejalgpalli sari, mis on mõeldud 2001.–2008. aastal sündinud poistele. Turniir alustab 9. novembrist ning mängud toimuvad igal pühapäeval kuni märtsikuuni Kalju Mängude Maja saalis ja Õismäe sportmängude hallis.

Mullune hooaeg osutus väga edukaks ja Pühapäevaliigast käis hooaja jooksul läbi pea 3000 last. Turniiri korralduses toodi sisse mitmeid uuendusi ning sama on plaanis ka eesoleval hooajal. Endiselt peetakse igas vanuseklassis viis etappi, mille järel selgub lisaks etapivõitjale ka üldarvestuses parim.

Pühapäevaliiga korraldaja on Nõmme Kalju jalgpalliklubi, asukohaks alates 2014/2015 hooajast 2001-2004 sündinud poistele on Õismäe Pallimängude hall, mis on saalijalgpalli turniiri korraldamiseks vanematele poistele oma mõõtmetelt (35X28) sobivam ja mänguliselt arendavam. Väravate suurus Õismäe Pallimängude hallis saab olema 2X5 meetrit. Õismäe hallis toimuvatel mängudel on väljakul olevate mängijate arv 5+1.

2005-2008 sündinud poistele toimub KMM Pühapäevaliiga Kalju Mängude Maja spordisaalis, mis asub Arigato keskuses. Väravad on suuruses 2X3 meetrit. Kalju Mängude Majas toimuvatel etappidel on korraga väljakul 4+1.

Kahel korral maailma parimaks mängijaks valitud Brasiilia vutivõlur Ronaldinho arvates oli just noorena futsali mängimine see, mis aitas tal omandada suurepärase pallipuute, pallikontrolli ning unikaalse mängustiili, mille poolest ta üle maailma tuntud on: “Paljud minu trikid on tegelikult õpitud futsali mängides, kus on vähe ruumi ning pallikontroll on erinev. Suur osa minu palli käsitlemisest on inspireeritud just futsali mängimisest.”

Pühapäevaliiga korraldaja on Nõmme Kalju jalgpalliklubi ja turniirisarja eesmärk on pakkuda erinevate jalgpalliklubide noormängijatele tõsist võistlusmomenti ning oma klubi vapitunde suurendamine.

Pühapäevaliigasse on tänasest kõigil huvilistel võimalus registreeruda ning teadmiseks, et võib ka osavõtta eraldi etappidest. Terves liigas osalemine ei ole kohustuslik.

Infot registreerimise ja turniiri kohta leiab Nõmme Kalju kodulehelt www.kmm.ee/puhapaevaliiga ja Kalju Mängude Maja Facebooki lehelt www.facebook.com/VoitjateKogemus

Registreerimine:
noored@jkkalju.ee