Kaljukindel toetaja    |
28. aprill 2023

KLUBI TEADAANNE: Kaido Koppel lahkub peatreeneri kohalt

Nõmme Kalju jalgpalliklubi teatab, et senine esindusmeeskonna peatreener Kaido Koppel lahkub ametist. Otsus on sündinud poolte kokkuleppel ning arvestades mõlema poole parimaid huve.

“Koostöö Kaidoga tema siin veedetud aja jooksul on olnud töine, professionaalne ning üdini positiivne. Oma iseloomult on tegu parimas mõttes tõelise tööloomaga ning kahtlemata ühe Eesti jalgpallimaastiku silmapaistvama treeneriga. Paraku on tippjalgpall spordiala, kus tulemusel on määrav tähtsus ning seetõttu leidsime, et kõigi osapoolte huvides on targem jätkata teises suunas,” kommenteeris treenerivahetust klubi spordidirektor Argo Arbeiter.

Siiski ei lahku Koppel Nõmme Kalju jalgpalliklubist, vaid asub treener-konsultandi rolli klubi noorte arendamise poole peal.

Kaido Koppeli kommentaar: “Tahaksin öelda oma tänusõnad klubile, treeneritele ning kõikidele mängijatele, kellega sel perioodil kokku puutusin. Võimalus juhendada professionaalset gruppi mängijaid ühes Eesti suurimas tippklubis on olnud suurepärane kogemus. Minu töö Nõmme Kaljus jätkub, lihtsalt teises vormis.”

Klubi esindusmeeskonna juhtohjad võtab üle senine abitreener Nikita Andrejev. Ühtlasi liitub klubi personaliga Artjom Artjunin, kelle ülesandeks saab edaspidi U-21 meeskonna juhendamine ning esinduse abitreeneri roll.

Kogu klubi tänab Kaido Koppelit tema panuse eest klubi esindus- ja duubelmeeskonna arengusse ning soovib edu uuel ametipostil!

Kalju järgmine mäng toimub juba homme, laupäeval, kui Sportland Arenal võõrustatakse kell 19:30 FCI Levadiat.