Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 867

Kalju teenis Pärnu vastu meeskondliku võidu

Nõmme Kalju teenis päiksepaistelisel teisipäeva õhtupoolikul Pärnu Linnameeskonna üle kindla 3:0 võidu.

Mängu tugeva survega alustanud Kaljul läks avavärava löömiseks oodatust kauem – Ats Purje lõi peaga palli väravavõrku 37. minutil. Seal edasi läks väravalöömine juba lihtsamalt. Eriti demoraliseeriv oli Pärnu jaoks Kalju teine värav, mille Artjom Dmitrijev lõi esimese poolaja viimase pallipuutega.

Teise poolaja alustuseks lõi Karl Mööl tugeva kauglöögi latti. Natuke peale seda sai Dmitrijev kirja Damiano Quintieri suurepärasest triblingust ja tsenderdusest oma teise värava. Sellega Kalju torm ei lõppenud – taaskord Quintieri tsenderdas, kuid Tarmo Neemelo pealöök tabas latti ning pall jäi napilt üle väravajoone minemata. Oli veel väravavõimalusi, kuid mäng lõppes siiski ausa 3:0 võiduga.

Nõmme Kalju väravavahtide treener oli rahul oma meeskonna mängu ning kiitis ka vastast: “Esimesel poolajal oli mäng meie kontrolli all. Teisel poolajal mängis Pärnu palju paremini, kuid meie väravavaht tõi need olukorrad välja.”

Oma tavapärases heas tujus olev Jorge Rodrigues viskas nalja mängul viibinud ajakirjanikega ning leidis, et mängu tulemus ootuspärane: “Näeme tihti, kuidas Premium liiga suured meeskonnad punkte kaotavad, lihtsaid mänge ei ole. Me tahame ise enda mängud lihtsamaks teha valmistades nädala jooksul hästi ette ning viime need õppetunnid palliplatsil toime. Olen terve meeskonna mänguga väga rahul, kuna võitsime ja hoidsime oma taga nulli.”

Kahe värava autor Dmitrijev oma panust üle ei tähtsustanud: “Oli hea, et võitsime ja meeskonnana hästi mängisime. Järgmine mäng Levadia vastu tuleb väga tähtis, kuna oleme tabelis viigis. Läheme kindlasti mängu võitma.”

Mäng Levadia vastu on järgmise teisipäeval algusega kell 20.00 Hiiu staadionil. Tule Kaljut toetama!