Kaljukindel toetaja    |
27. veebruar 2023

Kalju sai juubeliaastal uue toetaja

Nõmme Kalju jalgpalliklubi ja täislahendusi pakkuv Turundusabi Reklaamitootmine OÜ alustasid koostööd. Sponsorlepingu raames asutakse järgneval kolmel aastal täitma Nõmme Kalju Toetaja kohta.

Turundusabi juhatuse liikme Gerry Konnovi kommentaar: “Olen ettevõtja, koolitaja, abielus, kahe lapse isa ja nõmmekas. Nõmmekana hindan kõrgelt Kalju tegevust spordisüsteemi arendamisel ja ajaloolise klubi kogemust selles vallas. Kirjeldatudkogemust ja vajaduspõhisuse know-howd proovin ka ise ellu viia, sidudes oma teenusedisaini spordiga, mille eesmärgiks on spordivaldkonnale rokem tuge pakkuda ja seda noorest kuni eakani.”

Garri Konnov tõi koostöö raames esile ka oma elu moto: “Ei ole olemas ületamatuid ülesandeid, on vaid veel leidmata lahendused. Selle järgi olen terve elu toimetanud nii pere vajaduste täitjana, kui ettevõtjana oma ettevõtte vajadusi ja klientide vajadusi täites. Nüüdsest soovin kogukonna liikmena anda oma panuse ka Nõmme Kalju tegemistesse.

“Usun, et minu koostöö Kaljuga saab olema kahepoolselt kasulik, mina õpin klubi kogemusest ja klubi saab kasu minu turunduse ja teenusediaineri pagasist,” lisas Konnov.

“Jalgpall on suurepärane viis oma sõnumi edastamiseks. Nõmme Kalju jalgpalliklubi tegeleb igas vanuses noortega keda on klubis ligikaudu 700. Aastatega on Kaljust saanud Nõmme sümbol mis esindab oma linnaaosa identiteeti, tehes seda nii Eestis kui mujal maailmas. On hea meel, et Kalju uus Toetaja on ise nõmmekas ja meie kogukonna üks osa, kommenteeris uut lepingut klubieestvedaja Kuno Tehva.

“Suurendame oma piirkonna ja partnerite tuntust läbi kohalike ning rahvusvaheliste võistluste, propageerime saavutusspordi kaudu sportliku eneseteostust ja tervet eluviisi. Soovime tuua Euroopa jalgpalli oma kogukonnale lähemale, pakkudes linlastele tipptasemel sportliku elamust ja paremaid terviseteenuseid, lisas Tehva.

Turundusabi kohta:

Turundusabi tegeleb kõikvõimalikele sõidukite kleebistamise (logost ülekiletuseni), kontori siseruumide kiletustöödega ja nende tegevusvaldkonda mahuvad ka sildid-bännerid ja erilahendused disainist teostuseni. Kalju uus Toetaja on turundusjuhtide käepikenduseks juba alates 2008 a. Seda nii kohalikul turul, kui ka naaberriikides. Turundusabi ei paku lihtsalt teenust vaid pigem täislahenduse meelerahu kus klient on alati heades kätes.

Lisainfo: Turundusabi.ee ja Facebook

Kalju – Nõmme hingega jalgpalliklubi

Nõmme Kalju on ajalooline Eesti jalgpalliklubi, mis asub Tallinnas, Nõmmel. Klubi on asutatud 1923. aastal ja omab märkimisväärset spordi- ja ühiskondlikku pärandit, olles laialdaselt tuntud kui avatud ja hästi organiseeritud profiklubi. Klubi presidendiks on Kuno Tehva, üks klubi taasasutajatest ning kes on oma mitmekülgsete teadmistega panustanud klubisse igapäevaselt juba 20 aastat. Klubi märksõnadeks on stabiilne juhtimine, selge visioon, oma kindel filosoofia, tugev side kohaliku kogukonnaga ning ajaloolised ja sotsiaalsed väärtused. Läbi aastate on Kalju üks edukamaid ja Eestis enim kajastust leidnud spordiklubisid. Edu on saavutatud ka Euroopa tasandil – 15. korral on kvalifitseerutud UEFA Euroopa Liiga ja kahel korral UEFA Meistrite Liiga kvalifikatsiooniturniirile. Nõmme Kalju on kahekordne Eesti meister, võitnud ka karikasarja ning superkarika. Nõmme Kalju on Euroopa Klubide Liidu (ECA) aktiivne liige, esimees Kuno Tehva on ECA juhatuse liige ja UEFA klubivõistluste komitee liige.

Uutes särkides mängivat Kaljut ei pea enam kaua ootama, sest hooaja avamänguni on jäänud vaid loetud nädalad! Nõmme KaljuPremium liiga esimeseks vastaseks 4. märtsil on JK Tallinna Kalev. Esimene kodumäng toimub naistepäeval kui Kalju võõrustab oma linnarivaali FC Florat.

Hoia end Kalju tegemistega kursis sotsiaalmeedias!