Kaljukindel toetaja    |
6. detsember 2016

Kalju pikendas ääreründajaga lepingut

Nõmme Kalju jätkab heade uudistega, pikendades ääreründaja Janar Toometiga lepingut 2017 hooaja lõpuni.

“Olen uhke, et saan Nõmme Kaljut ka järgmisel hooajal esindada. Tänan selle võimaluse, usalduse ja toetuse eest nii klubi, treenereid kui ka fänne. Tahan tõestada, et meil on piisavalt sisu ja töökust, et olla edukaim Eesti meeskond järgneval hooajal,” sõnas Toomet.

Nõmme Kalju abitreener Sergei Terehhov lisas: “Janar taasliitus meiega suvel ning sulandus meeskonda suurepäraselt. Tahame näha tema poolt häid esitusi Kalju särgis ka edaspidi.”

Janar Toomet alustas mullust hooaega Paide Linnameeskonnas, kuid juunis siirdus ta Kaljusse. Hooaja teisel poolel oli ta Kalju üks silmapaistvamaid mängijaid, murdes kiirelt algkoosseisu. Kaasa tegi ta 17 liigamängus ning lõi 2 väravat. Meeskondlikult saavutas ta Kaljuga Premium liigas pronksmedali ning aitas UEFA Euroopa Liigas alistada FK Trakai (Leedu) ja Maccabi Haifa (Israel), kelle vastu ta ka värava lõi.

Tema kindlad esitused teenisid talle kutse Eesti koondisesse EM-valikmänguks Belgiaga ning Kariibi mere turneele, kus tegi koondisedebüüdi Saint Kitts ja Nevise vastu ning alustas algkoosseisust kohtumist Antigua ja Barbudaga.

Kalju alustab hooajaks ettevalmistust 14. detsembril.