Kalju naiskond võitis kindlalt FC Flora naiskonna duubli.

Naistepäeval peetud treeningmängus võitis Kalju naiskond kindlalt Flora naiskonna duubli 2:0

Mängu eesmärk oli anda rohkem mänguaega noortele ja uutele mängijatele. Põhikoosseis sai rohkem puhkust.
Mäng oli algusminutitel juba Kalju kontrolli all, enamus ajast oli Florakad surutud oma väljaku poolele. Kalju teine koosseis näitas head mängu, väravavõimalusi oli palju kuid realiseerida suudeti nendest esimesel poolajal vaid üks, värava autoriks oli Sandra Noot. Nii mindigi vaheajale 1:0 eduseisus.
Teisel poolaja lõpuminutitel suutis Kalju veel ühe värava vormistada, kus värava autoriks oli Teele Vilumets ( Pildil),  mäng lõppes seisuga 2:0