Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 867

Kalju must 07/08 saavutas rahvusvahelisel turniiril 3. koha!

Nõmme Kalju must 07/08 võistkond osales 30. aprillist kuni 1. maini rahvusvahelisel turniiril Tiger Cup, kus osaleti 2007 vanuseklassis.

Kohale oli tulnud 20 võistkonda, kes jagati nelja viieliikmelisse alagruppi. 30. aprill toimusid alagrupi mängud. Nõmme Kalju FC must 07/08 sai alagrupist vastasteks endale FC Tiigrid Peetri, FC Levadia Valge, Rakvere JK Tarva ja Tabasalu JK.

Esimene mäng oli FC Tiigrite vastu ja kohe alguses oli näha, et tuleb suurem väravatesadu – mängu võitsime 10:0. Väravad: Trevor Hint 4x, Marten Kukkonen 2x, Hendrik Link 2x, Karl Patric Zilmer ja Bruno Litmanen lisas ühe värava.

Teine mäng FC Levadia Valge võistkonna vastu ja taas suur võit, seekord 5:0. Väravad: Viljo Tekkoniemi, Hendrik Link, Bruno Litmanen, Trevor Hint ja Patric Zilmer.

Kolmas mäng Rakvere JK Tarvaga ja taas kord 4:0 võit. Väravad: Viljo Tekkoniemi 2x, Trevor Hint 2x.

Alagrupi viimases mängus kohtusime JK Tabasaluga ja poisid said kogemuse mängida maailmakuulsa jalgpalluri käe all. Nimelt juhendas antud kohtumises võistkonda Jari Litmanen. Poisid proovisid uusi positsioone platsil, millega kohaneti kiirelt ning tasuks 4 väravat. Väravad: Trevor Hint 2x ja Viljo Tekkoniemi 2x.

Alagrupist kindel võit väravatevahega 23:0! Skoori tegid kõik peale kahe kaitsja ja väravavahi. 1. mai olid kohamängud, kus kohtusime teiste alagruppide võitjatega.

Esimese mängus läksime vastamisi Nõmme Unitedi I võistkonnaga. 7 minutiga suutsime mängu 2:0 juhtima minna, kuid siis hakkasime kaitses liialt eksima ja lasime vastastel lüüa kolm väravat. Viimase värava lõi Nõmme United mängu viimasel minutil ja kahjuks sellega turniiri esimene kaotus – 2:3. Meie väravad lõid Patric Zilmer ja Marten Kukkonen.

Teises mängus tuli vastu tugev FC Levadia, kes pani kohe mängu alguses peale korraliku surve ja karistas esimesel poolajal ära meie kolm eksimust ja sellega mäng ka piirdus. Kaotus 0:3 ja kullalootus kustus selle mänguga.

Viimases mängud kohtusime Soomest külla sõitnud PPS Krokkot/Chelsea võistkonnaga. Selles mängus saavutasime võidu ja kolmanda koha. Poisid olid kõrgelt motiveeritud ja asusid innukalt väravaid otsima. Esimesel poolajal ei suutnud me üle mängida vastaste väravavahti, kes tegi imelisi tõrjeid.

Teisel poolajal panime sisse järgmise käigu ja mängu viiendal minutil suutsime vastaste värava ees tekitada olukorra, kus vastane lõi omavärava. Juba järgmisel rünnakul suutis meie leegionär Viljo viia meid 2:0 juhtima ja sellega oli mäng tehtud ja pronksmedalid meie!

Treener Renee Luhalepa kommentaar: “Esimest korda mängisime 6 väljakumängijat +1 väravavaht, mis oli meie jaoks uus ja huvitav, sest platsil oli kaks mängijat võistkonnast rohkem, kui olime harjunud. Hea, et esimesed mängud saime lihtsamate vastastega alustada ja see andis poistele aimu kuidas ja kuhu liikuma peab. Märkimist väärib veel, et võistkonnas oli koguni neli 2008.a. sündinud poissi. Üldiselt võib turniiriga rahule jääda, kuid kaitses peame veel vaeva nägema markeerimisega ja standardolukordade kaitsmisega.”

Võistkonda esindasid: Karl Torro (VV), Hendrik Link, Marten Kukkonen, Karl Patric Zilmer, Viljo Tekkoniemi, Bruno Litmanen, Daniil Markin, Trevor Hint, Toom Oliver Vesiaid.

Kalju 07/08 võistkonna kohta on võimalik saada põnevat statistilist infot siit!