Kaljukindel toetaja    |
20. oktoober 2018

Kalju ja Tammeka kohtumise mängupäeva sponsor on Kataja Event

Homme, 21. oktoobril jätkab Nõmme Kalju FC esindusmeeskond kodumängudega, mil Hiiu staadionil võõrustatakse Tartu JK Tammekat. Mängupäeva sponsoriks on sel korral Kataja Event.

Kataja Event ja Nõmme Kalju on olnud pikaajalised koostööpartnerid. Möödunud aastal püstitati Hiiu staadionile ka Kataja nimeline otsatribüün, mis mahutab kuni 1500 pealtvaatajat. Kataja Event Eesti filiaali juht Raido Mihkelson sõnas, et Nõmme Kalju ambitsioonikus, professionaalsus ja kvaliteet haakuvad väga hästi ka Kataja Event ettevõtte tõdede ja eesmärkidega ning see ongi hea ja pikaajalise koostöö võtmeks.

”Meie ettevõttel on huvi jalgpalli vastu ning seetõttu tahame panustada Eesti spordi ja eelkõige jalgpalli arendamisesse läbi infrastruktuuri,” kommenteeris Mihkelson, kes on ühtlasi ka Kalju ja Tammeka kohtumise eel toimuva auväärse kätlemistseremoonia külaline.

Kataja Event on ürituste korraldamiseks mõeldud konstruktsioonide rentimise ja müügiga tegelev ettevõte, millel on selles valdkonnas üle kahekümne aasta pikkune kogemus. Firma tegutseb Eestis ja Soomes. Kataja Event pakub erinevaid võimalusi ürituste korraldamiseks. Pakkuda on nii suuremate kui väiksemate ürituste jaoks sobivaid telke, mööblit, esinemislavasid, tribüüne ning erinevaid ajutisi konstruktsioone. Kataja Event on abiks ka mitmete tuntud ürituste korraldamisel nagu Saaremaa Ooperipäevad, Weekend Festival Baltic, Weekend Festival Helsinki, Birgitta Festival jne, omades selles valdkonnas kogemusi üle 25 aasta.

Loe lähemalt Kataja Event kodulehelt: http://katajaevent.ee/

Nõmme Kalju FC ja Tartu JK Tammeka Premium liiga kohtumine toimub juba homme, 21. oktoobril algusega kell 15.00 Hiiu staadionil. 

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/708090772883595/