Kaljukindel toetaja    |
15. mai 2018

Kalju ja Levadia kätlemistseremoonial osaleb ka Nõmme linnaosavanem

Traditsioonide kohaselt toimub täna, 15. mail Nõmme Kalju FC kodumängul mängueelne kätlemistseremoonia, kus osaleb sel korral kaks auväärset külalist. 

Kätlemistseremoonial osaleb lisaks mängupäeva sponsori PROMO Cash&Carry juhatuse liikmele Šarūnas Pranukevičiusile ka Nõmme linnaosavanem Grete Šillis.

”Jalgpall pakub emotsioone ja ühendab kogukondi ning seda nii maailmas laiemalt kui ka meil Nõmmel. Oleme pea 20 aastat neid väärtuseid propageerinud, taastades Nõmme ajaloolist klubi koos oma traditsioonide ja identiteediga. On tore näha, et meie pingutust on hakatud üha rohkem väärtustama ning meie tegemised leiavad järjest rohkem toetust. Tervitame tänasel tähtsal mängul uut Nõmme linnaosavanemat Grete Šillisit ja meie uue toetaja Promo Cash&Carry esindajat Šarūnas Pranukevičiust, kes osalevad ka mängueelsel kätlemistseremoonial. Ootame üheskoos Kalju võitu – Nõmme nimel, Kalju eest!” kommenteeris kohtumise eel Nõmme Kalju president Kuno Tehva.

”Nõmme Kalju on väärika ajalooga jalgpalliklubi. Linnaosa identiteeti kannab ju klubi nimigi. Tänane kohtumine tabeli liidrite vahel tõotab tulla kindlasti põnev. Loodan, et sel hooajal tuleb meistritiitel jälle Nõmmele,” lisas omalt poolt tänane aukülaline Nõmme linnaosavanem Grete Šillis.

Nõmme Kalju FC ja Tallinna FCI Levadia vaheline Premium liiga kohtumine leiab aset juba täna, 15. mail algusega kell 19.00 Hiiu staadionil.
Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/2051155228542228/