Kaljukindel toetaja    |
28. september 2018

Kalju ja FreshFood jätkavad koostööd

Nõmme Kalju pikendas koostöölepingut oma pikaajalise toitlustuspartneri FreshFoodiga. Käesolevaga pikendati lepingut vähemalt 3 aastaks. 

Nõmme Kalju ja FreshFood alustasid koostööd juba aastal 2015. FreshFood vastutab Nõmme Kalju esindusmeeskonna toitlustamise eest ning samuti pakub FreshFoodi toitlustust kõikidel Kalju kodumängudel.

Uus leping sõlmiti 26.septembril, mil FreshFood oli Nõmme Kalju ja Tallinna Kalevi vahelisel 1/8 karikafinaali mängupäeva sponsoriks.

Nõmme Kalju FC tegevjuhil Ehte Eametsal on lepingu pikendamise üle vaid hea meel. ”FreshFoodist on saanud suur osa meie klubist, oleme väga tänulik nende panuse eest ning usun, et meie koostöö kestab veel kaua!” kommenteeris Eamets koostööd FreshFoodiga.

FreshFoodi eestvedaja Martti Arnek tunnistab, et pikaajalise koostöö jooksul on temast saanud Nõmme Kalju toetaja. ”FreshFoodile meeldib hea ja kvaliteetne toit ning hea ja aus jalgpall. Sellepärast me Nõmme Kaljuga koostööd teemegi – üks pool teeb head ja ausat toitu, teine mängib head ja ausat jalgpalli,” kommenteeris Arnek.

Parim lõunatoit ja parimad võileivad tulevad FreshFoodilt. Suurema osa (85%) toodangust moodustavad mitmesugused võileivad ning ca 15% salatid. Tänasel päeval on FreshFoodi tooteid müügil rohkem kui 45 müügikohas, pakkudes koostööpartnerite klientuurile võimalust osta maitsvaid võileibu. Lisaks on FreshFoodi lõunasöögikohvikud 5 erinevas Tallinna piirkonnas. Võileibade ja salatite valmistamiseks kasutatav tooraine on ca 90% ulatuses kodumaine, millega antakse panus ka kodumaisele loomakasvatusele ja põlluharimisele. Kõik võileivad ja salatid valmivad käsitööna!  Vaata lähemalt: http://freshfood.ee/