Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 867

Kalju II mängis lõpuminutitel eduseisu maha

Kolmapäeval Esiliiga 26. vooru kohtumise järele pidanud Nõmme Kalju II näis 46 minuti järel, et tüüritakse võidusadamasse, kuid Vändra Vapruse teise poolaja esitus tõi võidu hoopis kaugetele külalistele.

Kalju läks 18. minutil Rasmus Kuberi väravast juhtima ning teise poolaja esimesel minutil kõmmutas Kalju 2:0 ette väravavaht Sten-Marten Vahi, kes väljakumängijana ründes mängis.

Eduseisu saadi nautida üsna kaua, isegi pärast Vändra 56. minutil löödud viigiväravat, kuid sündmused hakkasid juhtuma mängu lõpus. 88. minutil viigistas seisu Kris Korn ning esimesel lisaminutil šokeeris Kalju duublit Ranet Lepik, kes võiduväravaks osutunud tabamuse vormistas.

Tabelikoht sellega ei muutunud, 26 mängu järel asutakse 36 punktiga kuuendal kohal. Kalju II järgmine mäng on 2. septembril võõrsil Kiviõli Irbisega ning 14. septembril võõrustatakse algusega kell 16.00 Hiiu staadionil sama vastast.