Kaljukindel toetaja    |
5. veebruar 2019

Kalju esindusmeeskonda ootab ees treeninglaager Marbellas

Nõmme Kalju FC esindusmeeskond sõidab 13. veebruaril Lõuna-Hispaaniasse Marbellasse, kus peetakse 10 päevase treeninglaagri raames kolm mängu Norra klubidega.

Väljasõit Marbellasse toimub 13. veebruaril, kus peatutakse hotell Alandas. Treeningud viiakse läbi Marbella treeningkeskuses, kuhu kuulub lisaks peaväljakule ka 4 lisaväljakut ja 4 väravavahtide treeningala. Lisaks on treeningkeskuses täisvarustusega jõusaal, spaakeskus, kohvik koos jalgpallimuuseumiga, pressiruum ning koosolekuruumid. Tagasi kodumaale naaseb esindusmeeskond 23. veebruari õhtul.

“Hooaja eelselt treeninglaagrite pidamine on tavapärane praktika ja mul on hea meel, et Kaljul on selline võimalus avanenud ning saame seda kasutada,” kommenteeris Nõmme Kalju peatreener Sergei Frantsev. “Seal on kvaliteetsed treeningtingimused ja saame mängida tugevate vastasetega. Üheks laagri eesmärgiks on aidata uutel mängijatel meeskonda sulanduda ja veel enne hooaja algust kokkumängu parandada,” lisas Frantsev.

Talveperioodil külastab Marbella treeningkeskust rohkem kui 100 professionaalset võistkonda üle maailma ning kokku peetakse sel perioodil üle 180 sõpruskohtumise.

15. veebruaril on Kalju vastaseks peatselt algaval hooajal Norra tugevuselt teises liigas palliv Sandefjord. 19. veebruaril kohtutakse juba eelmisest hooajast tuttava Oslo Valerengaga, kes kuulub Norra kõrgliiga seltskonda. Valerengas on läbi aegade mänginud ka mitmed Eesti jalgpallurid nagu Raio Piiroja, Kristen Viikmäe, Ragnar Klavan ja Enar Jääger. Kalju peab oma viimase mängu Marbellas 22. veebruaril, kui kohtutakse samuti Norra kõrgliigasse kuuluva Sarpsborgiga, kus möödunud hooajal pallis ka koondise keskkaitsja Joonas Tamm.

Mängude toimumiskohad on veel selgumisel, kuid kõikide mängude avavile kõlab kohaliku aja järgi kell 16.00.