Kaljukindel toetaja    |
19. veebruar 2018

Kalju esindusmeeskond külastas VIUU optikabutiiki

Möödunud neljapäeval, 15. veebruaril peale hommikust treeningut toimus Nõmme Kalju esindusmeeskonnal tore ja kasulik ühisüritus, mille raames külastati VIUU prillipoodi eesmärgiga saada teavet silmade heaolu kohta ning teostada meeskonnale silmakontroll. 

VIUU puhul pole tegemist tavalise, vaid isemoodi prillipoega, mis armastab isikupära ja jumaldab karaktereid. VIUU suure hoole ja südamega valitud kollektsiooni kuuluvad eksklusiivsed brändid, mis mõtestavad personaalset ilu ning julgustavad kartmatult väljendama oma isikupära. VIUU kollektsioon väärtustab kvaliteeti ja hindab käsitööd, pakkudes klientidele parimat.

Lisaks prillipoele tegutsevad VIUU’s ka kogemustega optometristid, kes täiendavad järjepidevalt oma teadmisi erialastel koolitustel. Oma töös kasutatakse täpset ja parimat nägemisuurimise kabineti tehnikat. VIUU  optomeistrite eesmärgiks on pakkuda kliendile professionaalset nägemisuuringu teenust ja soovitada parimaid optikalahendusi.

Ühisüritust alustas VIUU optomeister kasuliku loenguga jagades teavet, kuidas silmanägemist parandada, kuidas silmadele puhkust anda ning rääkides üleüldiselt silmade heaolust.

Nõmme Kalju esindusmeeskonna mängijatele teostati põhjalik nägemiskontroll koos nõustamisega. Lisaks saadi soovitused kontrollida silmi vähemalt kord aastas või vastavalt optometristi/silmaarsti soovitusele.

Vaata Katri Korbuni galeriid külastusest siit: http://www.jkkalju.ee/galerii/nkfc-viuu-kulastus-fotod-katri-korbun/

Nõmme Kalju tänab VIUU prillipoodi meeldiva vastuvõtu eest!