Kaljukindel toetaja    |
6. detsember 2017

Kalju 2003 tüdrukud olid SK10 Premium Cupil võidukad

Tüdrukute liigahooaeg on selja taga ning möödunud pühapäeval, 3. detsembril tehti algust saaliturniiride hooajaga. 2003 tüdrukud osalesid SK10 Premium Cupil, kus treeneri Kristiina Mølleri juhendamisel saavutati pea täiseduga esikoht. 

Turniiri kokkuvõttes teeniti 5 võitu ning 1 viik. Kokku suudeti lüüa lausa 22 väravat – 14 väravaga panustas Jaanika Volkov, kes valiti ühtlasi ka turniiri parimaks mängijaks. 4 väravat lõi Emilia Koger, 2 Kätlin Reisik ning Diana Vladõtšenko ja Mia-Lisette Sarapik kumbki ühe värava. Nõmme Kalju tüdrukute võistkonna parimaks mängijaks valiti Mia-Lisette Sarapik.

Võistkond täiskoosseis oli järgmine: Jaanika Volkov, Mia-Lisette Sarapik, Emilia Koger, Kätlin Reisik, Kätlin Heilo, Simona Saik, Mia Simone Arakas, Diana Vladõtšenko, Annette Maria Hermaküla.

Käesoleval nädalal ootavad tüdrukuid ees järjekordne turniir, kui osa võetaks Rakveres Tarvas Winter Cupist, mis on mõeldud 2004. aastal ja hiljem sündinud tüdrukutele. Soovime tüdrukutele omalt poolt tulevaseks turniiriks palju edu!