Heategevuspartner   |

Kaardid

Nõmme Kalju FC pakub toetajatele nelja eri sorti liikmekaarti, milleks on Hooajakaart, Noortekaart, Pantrikaart ning VIP kaart. 

Premium liiga mängukalender!

NKFC HOOAJAKAART:

Hooajakaart_Näide

Osta Nõmme Kalju nelja sarja hooajakaart Piletilevist!

Nõmme Kalju FC on koostöös Piletileviga pannud müüki plastik hooajakaardid, mida on võimalik osta lihtsalt ja mugavalt Piletilevi.ee keskkonnast. Hooajakaardi hinnaks on 39 € ning see tagab pääsu Nõmme Kalju FC Premium liiga, Esiliiga, Evald Tipneri karikavõistluste ja UEFA Euroopa Liiga kodumängudele aastal 2016.

Hooajakaardi saab dokumendi alusel kätte ükskõik milliselt Nõmme Kalju FC esindusmeeskonna kodumängult. Kaasa tuleb kindlasti võtta Piletilevist ostetud vautšer.

Hooajakaardi omamine pakub mitmeid soodustusi:
• Tasuta sissepääs UEFA Euroopa Liiga kodumängudele. Kaardi omanikule ning tema sõbrale tasuta sissepääsu Premium liiga, Esiliiga, Evald Tipneri karika kodumängudel.
• Happy Fly Batuudikeskuse ja Kalju jalkamaja külastusel -10% soodustus
• iSporti esinduses -15% ja adidases -10% soodustus toodetele
• Seiklusjutte maalt ja merelt pubis on soodustuseks -10%, Premium Liiga mängupäeval -15%
• NKFC kodumängudel fännitoodetele soodustus kuni -20%

Kalju kodumängude pileteid on võimalk osta ka Piletilevi eelmüügist hinnaga 2,5 €. Kohapealt ostes maksab pilet 10 €, kuid pakume ka mitmeid eri soodustusi, nagu näiteks Facebooki attending ürituse lehel, millega on pileti hinnaks 3,5 €. Lastele 6.a kuni 14.a ja pensionäridele on pileti hinnaks 2,50 €. Kuni 6-aastased (k.a) lapsed pääsevad mängule tasuta.

Osta NKFC Hooajakaart siit!

NKFC NOORTEKAART:

Noortekaart_Näide

Nõmme Kalju on paisanud müüki plastik lojaalsuskaardid, mida on võimalik osta eksklusiivselt läbi Nõmme Kalju. Ühe suurima muudatusena laieneb kaart ka tasuta sissepääsuna UEFA Euroopa Liiga kodumängudele. Noortekaart on mõeldud Nõmme Kalju FC noorliikmetele ja toimib ühtlasi klubisisese ID-kaardina.

Läbi noortekaardi ostmise annab iga klubiliige oma panuse Nõmme Kalju jalgpalliklubi traditsioonide kasvatamisele,et juba lähitulevikus mängiksid teie lapsed Hiiu staadionil alati täis tribüünide ees! Nõmme Kalju esindusmeeskond mängib 2016 hooaeg meistritiitli peale, vajame kõikide klubiliikmete toetust, et meistritiitel tagasi Nõmmele tuua !

Tahame näha Nõmme Kalju FC poolehoidjaid ja noori kasvandike kõikidel esindusmeeskonna kodumängudel kaasa elamas ning pakume omaltpoolt selleks peredele soodsaid võimalusi, sest ilma toetajate abita on meie ühiseid unistusi raske ellu viia!

Nõmme Kalju FC pakub toetajatele nelja eri sorti liikmekaarti, milleks on Hooajakaart, Noortekaart, Pantrikaart ning VIP kaart.

Kaardi omamine pakub:
• Tasuta sissepääs UEFA Euroopa Liiga kodumängudele. Kaardi omanikule ning tema sõbrale tasuta sissepääsu Premium liiga, Esiliiga, Evald Tipneri karika kodumängudel.
• Happy Fly Batuudikeskuse ja Kalju jalkamaja külastusel -10% soodustus
• iSporti esinduses -15% ja adidases -10% soodustus toodetele
• Seiklusjutte maalt ja merelt pubis on soodustuseks -10%, Premium Liiga mängupäeval -15%
• NKFC kodumängudel fännitoodetele soodustus kuni -20%

Kalju kodumängude pileteid on võimalik osta ka Piletilevi eelmüügist hinnaga 2,5 €. Kohapealt ostes maksab pilet 10 € eurot, kuid pakume ka mitmeid eri soodustusi, nagu näiteks Facebooki attending ürituse lehel, millega on pileti hinnaks 3,5 €. Lastele kuni 14.a ja pensionäridele on pileti hinnaks 2,50 €. Kuni 6-aastased (k.a) lapsed pääsevad mängule tasuta.

Nõmme Kalju Noortekaardi eest tasumine:

MTÜ Nõmme Kalju FC
EE161010220045736015
Selgitus: NKFC Noortekaart, Lapse nimi ja sünnikuupäev
Summa: 15 €

Lapsevanema Hooajakaardi (dubleeritud kaart väärtusega 39.-) eest tasumine:

MTÜ Nõmme Kalju FC
EE161010220045736015
Selgitus: NKFC Lapsevanema Hooajakaart, Ees ja perekonnanimi, lapse nimi
Summa: 10 €

Olemasoleva kaardi pikendamine 7.-

Kontaktisik:
Ehte Eamets
E-mail: ehte@jkkalju.ee
Tel: + 372 552 1134

NKFC PANTRIKAART:

Pantrikaart_Näide

NKFC Pantrikaart on püha ja seda väljastatakse limiteeritud koguses ning ainult Nõmme Kalju fänniorganisatsiooni Roosad Pantrid liikmetele! Eesti ühe tuntuima ning aktiivseima fännigrupiga liitumiseks pead sa võitma teiste Pantrite sümpaatia fännisektoris aktiivselt oma armastatud meeskonnale kaasa elades ja seda nii kodu- kui ka võõrsilmängudel. Enda soovist Pantritega liitumiseks võid märku anda mängudel Kalju fännisektoris, Roosad Pantrid – NÕMME KALJU FÄNNID Facebooki lehe kaudu või NKFC fännikoordinaatoriga kontakteerudes (pantrid@jkkalju.ee).

Saba nimel!

NKFC FACEBOOK ATTENDING:

Sotsiaalmeedias aktiivselt tegutsev Nõmme Kalju tahab uue lojaalsusprogrammi raames motiveerida oma Facebooki lehega liitunud fänne, andes neile läbi Facebooki ürituste märkimisväärse soodustuse kodumängude külastamiseks. Ametlik Nõmme Kalju Facebooki leht pakub võimalust soetada pileti Kalju kodumängudele soodsamalt kui täispilet. Premium liiga mängudele saab ennast Facebookis “Osalen” (Attending) märkides 10 € asemel pileti 3,5 € eest ning Esiliigas poole hinnaga ehk 1 €.

Samuti pakub Facebookis aktiivselt Kalju tegemistes osalemine võimalust võita eri auhindu, saada esimesena huvitavaid pakkumisi ning eksklusiivset informatsiooni klubi tegemiste kohta.

Märkides Facebooki lehe üritusel ennast “osalema” (attending) läheb teie nimi automaatselt staadioni väravasse, kust dokumendi ja nimekirja alusel nimetatud hinna eest mängule pääsete.

Kalju Facebooki leht asub aadressil Facebook.com/NommeKaljuFC