Kaljukindel toetaja    |
9. september 2019

Järgmisel kodumängul toimub pikniku- ja laadapäev!

14. septembril toimub taas Nõmme Kalju pikniku- ja laadapäev, kuhu on osalema oodatud kogu kogukond - lapsevanemad, lapsed, sponsorid, jalgpallurid, treenerid, klubitöötajad ja fännid. 

Peale koondisepausi võõrustab Nõmme Kalju Hiiu staadionil Narva Transi. Samal päeval saab toimuma ka tõeline Kalju kogukonna pidu. Piknikupäeva raames saavad kõik osalejad pakkuda oma küpsetisi ja maiustusi; toimuvad võistlusmängud lastele ja päeva lõpetab Nõmme Kalju ja Narva Transi vahelise kohtumise ühisvaatamine!

Lisaks Piknikupäevale toimub Hiiu staadionil kogukondlik laat! Kõik laadalised saavad pakkuda oma koduseid tooteid, nagu õunad, pirnid, ploomid, moosid ja hoidised. Lisaks muidugi treeningvarustus, mis lastele väikeseks jäänud ja millest teised noored jalgpallurid saavad rõõmu tunda.

Selleks, et müüa enda laadakaupa registreeri end siin:  https://forms.gle/rkJLcZsF2pGxMTkLA

Pikniku- ja laadapäeva ajakava:

13.00-13.30 Piknikulaudade katmine, kogunemine;
14.00-15.00 Võistlusmängud;
14:30 Algab laadapäev, mis kestab mängu lõpuni
15.00 Piknik jätkub, tegevused lastele, külla tuleb Roosa Panter;
16.00 Nõmme Kalju FC vs Narva Trans, Premium liiga mängu
ühisvaatamine;
16.45–17.00 Mängu poolaeg; piknikupäeva parimate autasustamine.

Väravad on avatud alates 13.00. Kuna Hiiu staadioni ümbruses on parkimine piiratud, siis palume peale asjade maha laadimist parkida vahetus läheduses asuvasse tasuta parklasse, aadressil Vääna 3. Lisaks palume võimaluse korral võtta kaasa oma piknikulaud/tekk.

Osale Facebooki üritusel: https://www.facebook.com/events/940555302958075/